Wpis z mikrobloga

@AndyMendy: obvious troll ale dla ludzi którzy by serio chcieli uzyskać poradę powiem krótko: doradca kredytowy w dowolnym ołpenfajnansie czy czymś takim. Serio serio, ja sam byłem mocno sceptyczny co do takich szamanów ale jak przyszło co do czego to mózg mi się szybko zlasował i spokorniałem.. A warunki wybrali mi genialne
@Elaviart: stary, będziesz kopać pod fundamenty, trupa wykopiesz i co? W dupie jesteś bo budżet nie styknie.
Jak byś wyszedł z piwnicy to byś się może dowiedział że jeśli zakladales 400k na dom to do końca budowy zrobi się z tego ponad 500 i to przy dobrych wiatrach xd
@zerathul: No przecież piszę, ze wzrost wydatków to oczywistość - tak jak napisałeś, jeśli zakładałeś 400k na budowę domu to do końca zrobi się z tego 500k wiec wiadomo że milion w kredycie to minimum. Jak wykopiesz takiego trupa to polskie prawo mówi jasno, że należy wtedy poświęcić w imię bogini śmierci co najmniej te 400-500 tysięcy.

xDD
  • 13
@AndyMendy haha co za debil milion kredytu przy 12k netto. Raty wyjdzie wam jakies 4000zl +/-500. ogarniasz to? 4000 co miesiac przez 30 lat. 300000-400000 to maks rozsadny kredyt przy takich zarobkach. Splacicie szybko a jak zaczniecie lepiej zarabiać za te 5 lat to wezmiecie drugi kredyt a nieruchomosc na sprzedaż z zyskiem badz wynajmem.

W dupach sie ludziom przewraca. Pierwsze pokolenie ktore zaczyna zarabiać w miare przyzwoicie i od razu chca
To wtedy Ty zaczniesz spełniać swoje marzenia i będziesz mógł wytykać innych ludzi i śmiać się z ich nieszczęścia.

Tutaj coś o Tobie (pierwsze wersy kawałka): https://www.youtube.com/watch?v=r1gmx724UHY


@CaleZycieZielony: Sorry, nie lubię polskiego HH.

Moim marzeniem nie jest, żeby ktoś miał gorzej, po prostu warto czasami pomyśleć, żeby się nie wkopać w jakieś gówno, no ale widzę, w narodzie mocne "działajmy, nie myślmy"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bouquet: może nawet i 5mln dostaną. A niech jedno straci prace (manager w korpo raz na szczycie raz w dupie), dom na licytacje za 60% włożonej kasy i reszta życia u teściów w M2. Macie ludzie własny rozum, czy tylko reklamy "kredyt bez zobowiązań weź weź 0%"?