Wpis z mikrobloga

Witam, wiem że wyjawianie na Mirko prywatnych problemów bywa dyskusyjne bo sporo tu śmieszkow poza kontrolą ale w sumie zdarzają się też mądre rady więc zaryzykuję.

Sprawa jest taka że od roku na studiach uczy się bardzo fajna dziewczyna, która mi się bardzo podoba. Ona też ma się ku mnie ale na razie trochę to wypiera i szuka - bez powodzenia - szczęścia gdzie indziej.

Przedwczoraj tak się złożyło że się spotkaliśmy na mieście i wyskoczylismy na piwo. No i się dowiedziałem następujących rzeczy:
A) Aktualnie z nikim nie jest
B) Myślała o mnie w wakacje
C) Nie jest jak myślałem z Rumunii tylko z Mołdawii
D) Skończyła Jej się karta pobytu jeszcze w marcu i jest w Polsce de facto nielegalnie.

W weekend mamy się spotkać na imprezie u mnie ale tak naprawdę to ani współlokatora, ani nikogo nie będzie i zamierzam ostro wyjść z przegrywu. Plan mam taki że przeproszę że impreza nie wypaliła. Coś naściemniam i się we dwójkę napijemy alkoholu. Jak już będzie później to postawię wszystko na jedną kartę i zacznę Ją opracować, rozbierać i może coś dalej ;) Pragnę by była moją dziewczyną bo się super dogadujemy ale mam wątpliwości.

1. To mało prawdopodobne bo ona mnie lubi mocniej niż sama o tym wie, ale czy mogłaby oskarżyć mnie o gwałt? Moim zdaniem nie, bo ona jest tu nielegalnie i w świetle prawa w ogóle Jej tu nie powinno być, ale wolę się dopytać.
#prawo #przepisy #imigranci

2. Nie mam wielkiego doświadczenia w sprawach seksu i mam pytanie czy taki trochę wymuszony stosunek jest od strony technicznej prosty czy może wymaga jakiejś techniki? Trochę oglądałem takich filmików w necie że dziewczyna z początku nic nie chce a potem już chce, ale nie wiem czy to realne.
#seks #milosc

3. I ostatnie to chodzi mi o to czy to w ogóle dobry pomysł bo mi nie chodzi o jakieś żądze bo dla mnie w ogóle seks jest przereklamowany ale chciałbym by to był dla Niej znak że jestem gotowy dla Niej na wszystko. Bardzo Ją kocham i Ona też mnie na pewno pokocha tak czuję tylko potrzebuje takiego bodźca, szoku. Czy to w ogóle dobry pomysł. Czytałem kiedyś taką książkę i tam tak właśnie zaczęła się wielka miłość i to aż do śmierci i przecież u muzułmanów też tak robią a dla nich rodzina jest ważna. Dla mnie też.
#zwiazki #pytanie #psychologia #wychodzimyzprzegrywu

Nie śmiejcie się jak coś z błędem napisałem albo nielogicznie ale to dla mnie bardzo ważne bo to może być ta jedyna. #pomocy
  • 8