Wpis z mikrobloga

Pełny smutku z przykrością informuję, że w poniedziałek mój brat @Piromanx zmarł po wielu miesiącach choroby. Jutro odbędzie się jego pogrzeb. Gdyby ktoś chciał go pożegnać, szczegóły podam prywatnie.

Wielu z Was wiedziało o jego chorobie. Kilka tygodni temu miał urodziny i znalezisko z tej okazji, które trafiło na główną, było dla niego wspaniałym prezentem. Z uśmiechem i ekscytacją opowiadał o ciepłych słowach płynących od dziesiątek Wykopków. Przez ponad pół roku walczył ze straszną białaczką, cały czas zachowując silny charakter i nastawienie, za które go podziwiałem. Mimo tragicznego stanu, miał w sobie iskry radości. Chciał, by zapamiętać go jako fajnego chłopaka, takiego jakim był przed chorobą.

Nie wiem, jak bliskich znajomych miał tutaj Piro, pozwolę sobie zawołać obserwujących
@pinol @Tysiak1000 @Satyr @Naczelny_Kuc @VanDahl @cfani4k @safehouse @Figa-z-makiym @hudsone @MasterSoundBlaster @grabarzchaosu_pl @zapalnik @UristMcSmith @marseel
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@padobar przykro mi z powodu brata. Przeglądałem jego profil i trochę mnie rozwalił ten wpis o diablo na krótko przed odejściem. Trzymajcie się Ty i rodzina bo jemu już napewno lepiej gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@padobar to wiem. Nie chcę żebyś mnie złe zrozumiał. Chodzi o to że Twój brat miał właśnie te plany pasje i zajęcia. Marzenia i normalne sprawy jak choćby to diablo i uderzasz z taką informacja.
  • Odpowiedz
@padobar: co prawda nie znalazłem tego Mirka, ale wydaje mi się czasami że mimo wielu różnic wykop to taka duża rodzina i jednak dotyka to ( ͡° ʖ̯ ͡°) [*]
  • Odpowiedz
@padobar w lutym bialaczka zabila mi rowniez bardzo bliskiego. Pozniej depresja zaczela pograzac kolejne osoby.
Trzymajcie sie mocno ! Pamietajcie zeby sie wspierac !
Teraz najwazniejsi sa bliscy, rodzice ,rodzensto, dziadkowie, przyjaciele.
Zal po stracie kogos tak bliskiego jest w stanie zabic kolejne osoby.
Trzymaj sie !!!
  • Odpowiedz