Wpis z mikrobloga

ALERT!

Dziś (22.08) między godzinami 10.30-12.30 proszę szanownych wrocławian i przyjezdnych o pozostanie w domach/pracy/poza ulicami gdyż ZDAJE DZISIAJ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY! Dlatego dla własnego bezpieczeństwa i mojego komfortu jazdy proszę o ostrożność ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A tak serio. Sram się strasznie...
Mieli i Mirabelki, trzymajcie kciuki ()

#wroclaw #gownowpis #prawojazdy #stres #word #ciezarowkazakierownica
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nuna1621: będzie dobrze, serio.
Też się stresowałam okropnie ale małe zwycięstwo już jest jak wyjedziesz z placu na miasto. Jeśli dobrze sie czujesz za kierką i znasz przepisy to pójdzie Ci świetnie.
Jedź jak oni chcą, niestety uczą sztywno. Uczysz się jeździć na nowo dopiero na swoim.
aaa! i nie zapomnij o sprawdzeniu fotela, lusterek i zapięciu pasów :P
  • Odpowiedz
@Touchamynoodles: Jeszcze światła. Uwalają na nie włączonych i gdy długie się włączą a poza tym w tym polskim wypizdowie ani kurs nie nauczy jeździć ani egzamin nie sprawdza faktycznych umiejętności
  • Odpowiedz
@Touchamynoodles: Nie tyle co wóz trzeba wyczuć a tak przesiadasz się np. z Hyundai I20 w czołg jak Volvo. Poza tym ludzie myślą że to 100% bezpieczne wozy i mogą różne fanaberie na drodze nimi odwalać
  • Odpowiedz
  • 2
@Touchamynoodles @bumelant @moxie @patrzpan dzięki za rady. Właśnie czekam na egzamin. Powiem, że w skupieniu i opanowaniu ciąża nie pomaga. Podobnie jak młody napieprzajacy w nerkę xD czuje się pewnie, ale obawiam się, że spanikuje i zrobię jakiś głupi błąd albo nie zrozumiem co egzaminator do mnie powie.
Muszę zdać, bo nie mam czasu przed porodem xD
  • Odpowiedz