Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 39 Poniedziałek :::..

WSZYSTKO ZALICZONE!!

Wstałem 5 min wcześniej niż zwykle! Plank zrobiony wraz z książką, aczkolwiek niewiele z niej wiedziałem. Czytałem jakieś 3min łącznie. Podciągnięcia na drążku zdążyłem zrobić przed pracą. Do kolegi samochodu przybiegłem 7:49- nieźle, prawie przegrałem zakład, który nie trwał nawet 24h. Muszę ustawić 5 min wcześniej budzik, choć wstałem i tak 5 min wcześniej niż zwykle.
Zakupiłem 2x10kg obciążeń, bo na marty już mi nie wystarcza, oby przyszło na piątek!

Trening na siłce to kolejny progress.
Klatka +2,5kg w porównaniu do zeszłego tygodnia czyli ostatnia seria wyciskania na płasko zakończona na 4p x 79,5kg, w skosie dodatnim 69,5kg. W skosie ujemnym hantlami niestety nie mam tyle obciążenia i max na hantlę mogę założyć 28,75kg. Dlatego z założonych 4 powtórzeń zrobiłem ich 7.
Bicek- uginanie ramion zakończone 6x37kg - w zeszłym tygodniu ostatnie powtórzenie było spalone.
Uginanie ramion z supinacją dołożone 1,25kg, ale 2 ostatnie powtórzenia w 3 serii spalone.
Uginanie młotkowo na ławce siedząc dołożone również 1,25. Tutaj wszystko poszło elegancko.
Więc muszę #chwalesie bo to dla mnie wielki sukces.

Fit6- tutaj wszystko elegancko. 3 posiłki, rano bez węgli, odbiad (przedtreningowy posiłek) z węglami. Chciałem uniknąć kolacji nawet kładąc się spać zaraz po treningu, ale obudził mnie w nocy komar i ból brzucha nie dał zasnąć, brzuch domagał się jedzenia.

Plank: 4:30 z mega zakwasami na brzuchu po wczoraj.
Serii podciągnięć- 4s x 4powt

---------------------------------------------------------------------------
Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku (w dni treningowe po treningu)
11. Podciąganie GTG co godzinę - minimum 2 razy dziennie (obowiązkowo przed i po pracy) + reszta ile będę miał możliwości.
12. Przychodzenie na umówioną godzinę minimum minutę przed czasem.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #plank #wyzwanie #wyzwanieplank