Wpis z mikrobloga

  • 1340
Tylko w tym popi... kraju takie absurdy mogą się pojawiać.

Koleżanka dzisiaj pojechała na egzamin praktyczny kat. B własnym samochodem aby zdać prawo jazdy na manual, aczkolwiek już posiada na automat od 5 lat.

Przy okazaniu dokumentu pokazuje egzaminatorowi prawo jazdy (na egz na prawo jazdy xD) xD jako dokument ze zdjęciem, 5 minut później próbuje łuk, bład koniec egzaminu. Dotknęła tylnego pachołka, nie nadaje się na kierowcę. Więc z uśmiechem wraca do swojego samochodu i jedzie do domu.

#prawojazdy #motoryzacja #logikarozowychpaskow
  • 234
  • Odpowiedz
@lronman:

Przy okazaniu dokumentu pokazuje egzaminatorowi prawo jazdy (na egz na prawo jazdy xD) xD jako dokument ze zdjęciem

Z tym, że prawo jazdy nie jest dowodem tożsamości więc egzaminator też niczego sobie.
  • Odpowiedz
@lronman: Bo ona już się nauczyła jak się jeździ, a jak wiadomo egzamin na prawo jazdy sprawdza tylko czy umiesz zdać egzamin na prawo jazdy, a nie czy umiesz jeździć.


@Corkamalarza: dokładnie tak. Jak robiłem prawko na motocykl to z ciekawości na placu wjechałem swoim autem i za #!$%@? nie mogłem zrobić tego łuku mimo że z 10 lat temu zdałem za pierwszym razem.
  • Odpowiedz
@lronman: dlaczego usuwasz niewygodne komentarze? Zastanawiam się, co ci siedzi w głowie, robisz posta, ludzie ci piszą dlaczego nie masz racji, a ty to po prostu usuwasz. Jaki jest sen pisania, skoro i tak usuniesz nieprzychylne komentarze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Klepajro prawko jej zabrac, popelnila kardynalny blad wrecz smiertelny xD te pokolenie juz jest #!$%@? a chyba bedziesz jeszcze bardziej niz obecni Janusze xD

Nokt nie napisal "noech sie nie przjmuje, niech spróbuje jeszcze raz" sami władcy #!$%@? dróg a co drugi wodogłowie xD
  • Odpowiedz
Bo ona już się nauczyła jak się jeździ, a jak wiadomo egzamin na prawo jazdy sprawdza tylko czy umiesz zdać egzamin na prawo jazdy, a nie czy umiesz jeździć


@Corkamalarza: akurat łuk sprawdza czy umiesz #!$%@? cofać po łuku co ma bezpośredni związek z umiejętnością prowadzenia pojazdu, nie sądzisz? xD
  • Odpowiedz