Wpis z mikrobloga

  • 1340
Tylko w tym popi... kraju takie absurdy mogą się pojawiać.

Koleżanka dzisiaj pojechała na egzamin praktyczny kat. B własnym samochodem aby zdać prawo jazdy na manual, aczkolwiek już posiada na automat od 5 lat.

Przy okazaniu dokumentu pokazuje egzaminatorowi prawo jazdy (na egz na prawo jazdy xD) xD jako dokument ze zdjęciem, 5 minut później próbuje łuk, bład koniec egzaminu. Dotknęła tylnego pachołka, nie nadaje się na kierowcę. Więc z uśmiechem wraca do swojego samochodu i jedzie do domu.

#prawojazdy #motoryzacja #logikarozowychpaskow
  • 234
  • Odpowiedz
@lronman: przez takich dzbanów jak ty i twoja nie potrafiąca jeździć koleżanka mam #!$%@? przerysowane auto w trzech miejscach, chociaż nigdy nikogo nie obtarłem. wyobraź sobie, że nie każdy mieszka na wsi, gdzie ludzie auta palcami pokazują - powodzenia z parkowaniem w mieście dla każdego kogo przerasta ŁUK
  • Odpowiedz
@aett: JA #!$%@?

Ch.. mnie obchodzi kto ci drzwi przyrysował, co ty mnie mierzysz swoją miarą typie? boli cię dupa bo masz ryse? weź se #!$%@? melisy na uspokojenie xD
  • Odpowiedz
@lronman no i z czym masz problem? Skoro jeździ to łuk nie powinien być żadnym problemem. Skoro nie jest w stanie wykonać tak prostej czynności to bardzo dobrze że nie zdała.
  • Odpowiedz
JA #!$%@?

Ch.. mnie obchodzi kto ci drzwi przyrysował, co ty mnie mierzysz swoją miarą typie? boli cię dupa bo masz ryse? weź se #!$%@? melisy na uspokojenie xD


@lronman: i to ja jestem tu tym, który powinien "#!$%@?ć" melisy na uspokojenie xD masz udar mózgu przez żniwa czy myślenie sprawia ci dyskomfort?
  • Odpowiedz
@Urashima: a co 340 czy 600 plusów to wyznacznik jakiejś wartości? heheszłem
@NiedzielnyWykopowicz: znam 3 osoby które uwaliły teorię na kompie, prawko 15-20 lat, rozumiem że jesteś od nich lepszy? bo ty zdałbyś wszystko bezbłędnie?

@endriu92: mamusia tak w domku nauczyła innym źle życzyć? stary pewnie ma dużego wąsa?
@happyloverboy: ale tym kierowcą jest więc o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty jesteś
  • Odpowiedz
czy to oznacza, ze niepelnosprawny bez lewej nogi moze robic normalne prawojazdy na automat?


@lronman: no jak nie masz lewej nogi to automat normalnie ogarniesz, ja nie mam prawej nogi i aktualnie robię kurs na prawo jazdy i mam ograniczenie automat-only + pedał gazu po lewej stronie więc będę obsługiwał samochód lewą nogą.
  • Odpowiedz
@Quimeen: hahahha bo dotknęła kawałek gumy? to ludzie powodujący kolizje i wypadki dlaczego mają nadal prawo jazdy xD

waszą logiką, nie można dotknąć pachołka, to dyskwalifikuje do prowadzenia pojazdów...
  • Odpowiedz