Wpis z mikrobloga

Dlaczego ktoś mógł chcieć mi zrobić taką krzywdę (,) (,) (,)
Już nie lubię ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie, na parkingu pod blokiem nie ma monitoringu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po co ktoś to robi, nie jest to drogie auto, w dodatku stare a jedyną jego wina to to, że rzuca się w oczy. Kogoś to zabolało czy co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #samochody #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_M9TaKXU8MLbMHXt45nNf1xZ1wsvt2D0g.jpg
  • 177
@Eskimoska: zmocz wodą mały odcinek z rysą, jeżeli po zmoczeniu nie bedzie widać rysy to znaczy, że rysa nie doszła do podkładu i da się ją spolerować. Jeżeli jednak po zmoczeniu nadal jest biała oznacza to, że został uszkodzony lakier bazowy aź do podkładu i trzeba będzie malować cały element, polerka nic nie da.
Ps. Te kredki koloryzujące też nic nie dają.
@Eskimoska: Jak widzę takie rzeczy, to aż miło sobie wyobrazić, jak takiego typa razisz z przyczajki prądem, spinasz rąsie na trytytki, szmatę do gęby żeby nie krzyczał, do bagażnika a potem zakopujesz żywcem po samą szyję gdzieś w lesie 150km od siebie, cały czas delektując się strachem takiego obezwładnionego śmiecia. Najlepiej jak cie jeszcze nikt nie przyuważy, kiedy taszczysz duży wór do auta.
Był śmieć, nie ma śmiecia i nikt nie
Zryczałam się jak głupia, bo dbam o to jak o jajko, a ktoś bez skrupułów potrafi wszystko zniszczyć bo tak.


@Eskimoska: weź bez przesadyzmu, przecież to tylko rysa ( _)
lament jakbyś zastała na miejscu parkingowym samą ramę nadwozia XD

@Intelektualista: zadaje się że to płytka rysa - wystarczy więc przeszlifować drobnym ściernym trochę szerzej niż ta rysa

@Notabene: To u Ciebie jest glębokie więc bez
@Intelektualista: a tyś tam był na miejscu i żeś widzioł
gałęzie chyba ci zasłaniały

widziałem już tak wyglądające rysy, gdzie kciukiem przetarte, znikało w większości
poza tym, zagadka - co robisz:
A. próbujesz bezpowrotnie niszczącym papierem ściernym + kupno spray i ewentualnie lakier
B. czy może jednak zaczniesz od opcji najtańszej i najbezpieczniejszej, dopiero gradacyjnie dochodząc do kosztownych i bardziej czasochłonnych
?