Wpis z mikrobloga

Dlaczego ktoś mógł chcieć mi zrobić taką krzywdę (,) (,) (,)
Już nie lubię ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie, na parkingu pod blokiem nie ma monitoringu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po co ktoś to robi, nie jest to drogie auto, w dodatku stare a jedyną jego wina to to, że rzuca się w oczy. Kogoś to zabolało czy co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gorzkiezale #samochody #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_M9TaKXU8MLbMHXt45nNf1xZ1wsvt2D0g.jpg
  • 177
@Ghost2: a teraz wracam do pracy, ale dzięki zrobiłeś mi dzień i przypomniałeś mi o swoim nędznym istnieniu i poprawiłeś humor z rana XD zajmij się przeglądaniem tindera może w końcu któraś się skusi na gościa, który użala się nad brakiem par i brzydkim ryjem na wypoku XD
@Kundzio1500: jeśli humor poprawia ci to że ktoś przegląda tindera i pisze baity na portalu ze śmiesznymi obrazkami to faktycznie musisz mieć zajebiste życie, tylko tak dalej. Aha, mam nadzieje że masz eskimoske w obserwowanych żeby w razie czego znowu uratować ją z internetowego niebezpieczeństwa jakie może na nią czyhać
@Dr_Manhattan: Przepraszam, że dopiero teraz, ale pod ogromem komentarzy umknęło mi. Bardzo dziękuję, jeśli chodzi o sprawowanie to jest cudowny. Odkąd nim jeżdżę, a zrobiłam nim 9000-10000 km, to nic się nie zepsuło. Wszystkie zainwestowane w niego pieniądze to w sumie moje widzi-misię, a więc wymiana wtrysków, aby dodać kucy ( ͡° ͜ʖ ͡°), wymiana komputera, aby dodać jeszcze więcej kucy ( ͡° ͜ʖ ͡
@Eskimoska: Fajne autko, tyle że nietypowe i w zwracającym uwagę kolorze. Na dodatek stare. A stare, nietypowe i zadbane auto bardziej Janusza z Sebixem swędzą. Wiem z autopsji, bo jak wypolerowałem swoją Alfinę, to po każdym woskowaniu czy myciu pojawiały się nowe rysy i obicia. Przestały dopiero, jak była już sprowadzona do akceptowalnego przez Sebixów stanu.
@Eskimoska: pamiętam dobre 10 lat temu na samochodzie moich rodziców i jednego sąsiada pojawiła się taka rysa. Moi rodzice to od razu oddali do malowania a sąsiad zostawił.
Kilka dni później pojawiła się taka sama rysa po drugiej stronie a w następnym tygodniu auto mu ukradli.