Wpis z mikrobloga

Po wielu doświadczeniach obwieszczam uroczyście, że #badoo #tinder i #sympatia z całą pewnością dla normalnych ludzi nie są.
Znaczy owszem, poznałam wielu niebieskich jako tako ogagniętych, ale że nie jestem superlaską, tylko przeciętniakiem, to jedyni, którzy chcieli się umówić to przeciętniacy i o ile to samo w sobie jest normalne, to liczyli tylko na segsy. Nawet się czasem przystojniak trafił, ale temat jak wyżej. Zaruchać i hajda w las.
Mam wrażenie, że wszyscy tam się logują w poszukiwaniu anioła, żeby miała to wszystko co ja, ale koniecznie #ladnapani i to nie żaden standard, tylko w rozmiarze według gustu.
Zrozumcie w końcu, ideałów nie ma.
Nie wspomnę o dziesiątkach zboków z selfie w profilu zrobionym z wysokości pały, jakby to miało zachęcić mnie do klękania.
To prawdziwy paradoks, nie ma tam prawie nikogo zainteresowanego w moim wieku lvl34, albo powyżej, ale z mentalnością lvl15, ewentualnie młodzi, co myślą że jak zbajerują straszą, to im pokaże co różowe w segasach lubią, żeby mogli się ćwiczyć i potem rówieśniczkom imponować.
Smutne to, że jak się nie chce dawać na pierwszym spotkaniu, to się traci na wartości w oczach mężczyzny. Choć jakby się dało, to stracić można wiele bardziej. Ot, logika.
#niebieskiepaski #rozowepaski
  • 151
@Notabene: toż to napisałam, że przeciętny sam w sobie jest ok, tyle że chce od razu z łapami startować. Co jest #!$%@? z tymi czasami, że na pierwszej randce wszyscy nagle oczekują segsów albo chociaż macania? Co to za moda nastała? Już nie idzie się umówić bez "happy endu"? Nie można tak po prostu z tym poczekać?
@Marysienka84

Nie nazywaj mężczyzna gościa, który wartość kobiety uzależnia od tego czy mu da na pierwszym spotkaniu czy nie. Nie sądzę żeby był to wyznacznik wartości i że warto o uwagę takiej osoby zabiegać.
Co jest #!$%@? z tymi czasami, że na pierwszej randce wszyscy nagle oczekują segsów albo chociaż macania? Co to za moda nastała? Już nie idzie się umówić bez "happy endu"? Nie można tak po prostu z tym poczekać?


@Marysienka84: ale szukasz na tinderze, prawdziwa #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)