Wpis z mikrobloga

@TimmiTimmi: Gdzie go atakuję? Zobacz, kto wyszedł do kogo pierwszy z pyskiem.

Król Epileptyków od tygodnia czepia się #!$%@? wie po co matadora, jakby co najmniej rzucił mu mokrą szmatą w mordę. A to wszystko dlatego bo matador zapostował komentarz w którym udowadnia, że Walenty kasuje ludziom filmiki z jutuba zgłaszając prawa autorskie. Czerwonej gwieździe się dupa zagotowała i od tamtej pory gnoi matadora, ale nawet ja nie o tym.
@TimmiTimmi: Nie ma tam też dowodu, że się do niego pruję. Jak sam zauważyłeś, my ze sobą tam w ogóle nie zamieniamy słów. Ale zwróć na reakcję Docenta gdy poprosiłem go o wyjaśnienie, czemu się mnie czepia, a raczej na jej brak.

Ja jestem spokojnym człowiekiem, spokojnie sobie tutaj siedzę, a tu przyjdzie jakiś szanowany sułtan wykopu co ma pierwsze konto od 7 miesięcy i hehe #!$%@? zielonko, a najlepsze jest
@TimmiTimmi:

D Y S T A N S


Powiedz to patronowi epileptyków, który czepia się osoby, która zwyczajnie mirroruje filmy ze Szkolnej i który podbija sobie ego wyzywając wszystkich od gimbusów od mexicana samemu się zachowując jak jeden z nich. Walenty to ta sama mentalność co Sędziński.
@TimmiTimmi: Może nasza ocena Walentego się różni (w czym nie widzę problemu, różne są progi tolerancji i interpretacje), ale jednak w moim rankingu wyczerpuje znamiona szkodnika.

Walenty może sobie mnie lubić do stopnia, że pragnie mnie całować, ale najzwyczajniej w świecie ja go nie lubię.
@TimmiTimmi: Przeczytaj post powyżej. Ten o zrzucaniu filmów z rowerka pod pretekstem naruszania praw autorskich. Zastanów się, jakie będą konsekwencje takiego zachowania, gdy będzie ono trwało dalej. Słowo-klucz: algorytm YouTube'a.

Jeśli to ciebie nie dotyczy, to zastanawiam się, co robisz na tagu bożym.