Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili. Idę z różową ulicą, przy przystanku słyszę jakiś pisk. Stara baba idzie z psem, który ma na pysku kaganiec medyczny, taki materiałowy i mocno ściśnięty, aż nie mógł pies normalnie oddychać. Instant rage, podchodzę do tego trupa ze szminką na ryju i pytam:

- Czy była pani z psem u weterynarza i zapomniała zdjąć kaganiec medyczny?
- Słucham?
- Ten pies nie może normalnie oddychać bo to nie jest kaganiec do spacerów, dodatkowo w temperaturze 30 stopni. Może Pani mu to zdjąć?
- Panie, o co Panu chodzi?

Różowa stoi wystraszona bo mam purpurę na mordzie.

- ZDEJMIJ MU TEN KAGANIEC BO PIES NIE MOŻE ODDYCHAĆ, CZEGO NIE ROZUMIESZ?

- To mój pies, zajmij się swoim życiem głupku, przecież nic mu nie jest.

Wyjmuję telefon i dzwonie na straż miejską. Dzień dobry elo, klientka znęca się nad psem, proszę przyjechać na Dworzec Główny PKS.

A babka do mnie - "Idź się leczyć, #!$%@?!" i pociągnęła psa ze sobą aż mu prawie łba nie urwało

Nie wiem, jakoś smutłem.

Następnym razem chyba walę babie klapsa w dziąsło i tyle, to #!$%@? stare pokolenie musi wymrzeć.

#truestory #gorzkiezale #feels #psy #starebaby #patologiazmiasta
  • 34
@ShadesOfThunder nie "może" średnia emerytura to 2100 brutto, czyli śmieszne pieniądze, biorę też pod uwagę, że ta kobieta może dostać ±200 zł, co jest po prostu upodleniem dla człowieka, bo za takie pieniądze nie da się godnie żyć w Polsce. Druga sprawa, jestem niemal w 100% przekonany, że ta kobieta była o wiele bardziej przydatna społeczeństwu, niż ten szczur, zwany wyżej psem. Nie mów mi tutaj o bycie niższym, karanie 170 cm
@ShadesOfThunder ale nikt nie mówi o zarobkach, tylko o emeryturze, pracę można zmienić i to prosto, więc nie gdybajmy tutaj, emerytura jest dożywotnia i nie da się tego w żadne sposób poprawić, no chyba, że iść do pracy, ale przecież nie po to ludzie pracując po 30 i więcej lat, żeby na starość pracować + różnego rodzaju choroby czy to przewlekłe, czy wieku starczego im to utrudniają + rynek nie chce ludzi
@NorskArisk: Ty w normalnym życiu też jesteś zawsze przekonany o swojej nieomylności czy potrafisz wróżyć ludziom z kilku linijek tekstu na portalu o porannym siku? XD
Gówno wiesz, zasłaniasz się średnimi emeryturami, nawet nie wiesz czy ta osoba nie ma pół wiochy wykupionej na własność, a próbujesz zgrywać w sumie sam nie wiem kogo. I #!$%@? mnie to obchodzi, że rynek powyżej 50 roku życia nie chce ludzi, tego psa też