Wpis z mikrobloga

@sw-walenty:

Już wczesniej pojawiały się co bardziej znane postacie spoza US (jakies rututusy i magle) i gówno z tego wynikło.


Tu masz klucz:

gówno z tego wynikło

A afera Jaok vs CT nie ma totalnie zadnego wpływu na naszych pupili.


Jeszcze nie. Ciekawe, co by się stało, gdyby Krzysztof dowiedział się, kim jest Całe Te. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@GejBozy mireczku, no niezbyt... poza tym jaki comeback robiłem? Nie umiem masterowac sciezek? Jak ja ich nigdy nie masterowałem... chyba, że to znaczy wrzucanie telefonu pod obrazek, ucinanie sygnału łączenia - no to może coś robiłem źle.

@Molay wszystko jest, chyba że zostało zbanowane.

@TimmiTimmi ahahaha a co ja mam tłumaczyc? czyli jak ktoś inny wrzuca film, a ja sie do tego odnosze to jestem zły? Tymbardziej, ze człowiek nic nie przedstawil?
@Molay: Będzie chciał, to to zrobi. Nie mamy na to wpływu. Póki co ani jeden, ani drugi nie mają wpływu na Szkolną. Tamte dwa patostreamy przynajmniej tam byli, było trochę kwasów. Tutaj nie ma nic, poza trollerką (póki co).
@CALE_TE_TalkShow: Wytrzeźwiej i przeczytaj jeszcze raz mój wpis, bo nie lubię dwa razy tłumaczyć tej samej rzeczy. Teraz zrobię dla ciebie wyjątek, bo widzę, że od obsranych spodni i nietrzeźwości nie umiesz skupić się na trzecim problemie, jaki teraz cię dotyka:

Nikt tego filmu nie obejrzy, bo muszą dawać sobie głośniki na cały regulator.


Było to zdanie napisane po kropce kończącej zdanie, w którym zwróciłem ci uwagę na problem z masterowaniem
@TimmiTimmi: jak to nic nie pisałem? :D Twoje wypowiedzi tylko potwierdzają, że jesteś zamknięty w danym kręgu. No i ja ktoś powiedział coś to już u Ciebie, chęć kreowania afery jest tak silna że wierzysz :)

@GejBozy: Jestem trzeźwy i czytam Twój wpis :) Obsranych spodni też nie mam - chyba to źle?
btw. problem z masterowaniem... ehhh ja coś napisałem w tym temacie :D Masterowanie ścieżek jest dla mnie