Wpis z mikrobloga

@Fearaneruial: Ale teraz czepiasz się tekstu z kartki a wcześniej cytowałeś moją wypowiedź. Zdecyduj się bo nie ogarniam tej logiki. Poza tym sam tekst z kartki jest wystarczająco zrozumiały dla każdego znającego te języki przynajmniej w stopniu podstawowym.
  • Odpowiedz
@404unknownuser: bylem raz na stacji benzynowej i bylo za darmo dla klientow, a normalnie 1zl. Wszedlem tylko do kibla, podchodze do kasy ze złotówką i byl wielki problem jak to zaksięgowac bo nikt nigdy nie płacił xd
  • Odpowiedz
@Ferengi: Dobra, już wiem co spowodowało nieporozumienie. Przesadziłem ze skrótem myślowym.
Zgodziłem się z tobą - "OK"
A wszystko co po przecinku dotyczyło autora kartki bo "chociaż mógł to z jakąś logiką napisać" (On mógł)

tekst z kartki jest wystarczająco zrozumiały dla każdego znającego te języki przynajmniej w stopniu podstawowymi


Jednocześnie widocznie błędny dla każdego kto zna je choć troszkę lepiej. Nie róbmy z siebie ułomów bez szkoły, szczególnie w
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: Ok, teraz też rozumiem. Ale chociaż błędy w informacjach czy komunikatach też mnie drażnią to jednak trudno oczekiwać od każdego nienagannej polszczyzny, a jestem skłonny się założyć że większość czytających ten tekst nawet nie zwróci na nie uwagi. Zresztą popatrz wyżej - więcej pomyj poleci na głowę autora za te 35 złotych niż za "N" w drugiej linijce.
  • Odpowiedz
powiedz to rodzicowi z dzieckiem lub osobie starszej, która nie może już wytrzymać i musi iść do toalety. Ale jak widzę, Janusz stronk.


@404unknownuser : ja pier... co za myślenie xD
Rozumiem, ze jakby tam nie było tej knajpy to można wchodzić do ciebie do domu i narobić? W końcu przeciez masz kibel na chacie.
  • Odpowiedz
@Ferengi: @wjtk123:

i bardzo dobrze Trzeba dbać o swoje

właściciel nie chce prowadzić płatnej toalety, tylko knajpę. Cena ma odstraszyć i zniechęcić

ale wam słoma z butów wystaje. Zagraniczni turyści w Polsce pod tym względem przeżywają szok kulturowy. W większości cywilizowanych państw w restauracji szklanka wody i toaleta są ZA DARMO.
  • Odpowiedz
@pss8888: Raczej osobie, która nie potrafi szanować prywatnej własności i nie rozumie, że pewne rzeczy nie są do wspólnego użytku i że czasami to jedyny sposób aby ochronić się przed hordami menelstwa, które ładną knajpę zamieniliby w publiczną toaletę.

Możesz sobie darować odpowiedź, bo i tak za chamstwo w pierwszym zdaniu poleciałeś na czarną listę.
  • Odpowiedz
@404unknownuser: i bardzo prawidłowo, wiesz jaki b----l potrafią zostawić po sobie ludzie? Przy plażach są płatne toalety, są też i toitoie. Gdybym miała kawiarnie czy jakiś punkt przy plaży to noe chciałabym aby mi do kibla wchodziła swołocz i budziła piachem i zostawiła obszczane i osrane kible i papier na podłodze.
  • Odpowiedz
@Ferengi: mam nadzieję, że Twój wpis to ironia, jeżeli jednak na serio to Janusz z Ciebie jakich mało. Osobiście jak wchodzę do lokalu za potrzebą, a akurat nie jestem klientem to zawsze grzecznie zapytam czy mogę skorzystać jednak jakby ktoś miał mnie za to kasować 35 PLN...masakra!
  • Odpowiedz
@wjtk123

Możesz sobie darować odpowiedź, bo i tak za chamstwo w pierwszym zdaniu poleciałeś na czarną listę.

Jakoś mnie nie zaskoczyłeś. Mentalność chłopska zawęża postrzeganie świata i sprawia że jakiekolwiek inne zwyczaje i sposoby funkcjonowania społecznego są automatycznie odrzucane, bo są inne, a skoro są inne to nie takie jak potrzeba. Chłop swoje wie, chłop wie jak ma być.
  • Odpowiedz
ale wam słoma z butów wystaje. Zagraniczni turyści w Polsce pod tym względem przeżywają szok kulturowy. W większości cywilizowanych państw w restauracji szklanka wody i toaleta są ZA DARMO.


@pss8888: Kible też są za darmo ale dla klientów. Widocznie ludzie srający tam, nie będący klientami robili za dużo syfu, miarka się przebrała i właściciel tak postąpił. Czy w CYWILIZOWANYCH PAŃSTWACH ludzie srają i szczają na zewnątrz kibla, i po kiblu?
  • Odpowiedz