Wpis z mikrobloga

Dlaczego wiele osób ma ból tylnej części ciała o tag #pedofilewiary? Przecież stwierdzenie, że:

- KK miał olbrzymi wpływ na ukrywanie pedofilii,
- ogromna liczba pedofilów była związana z KK,
- KK przez 1000 lat był jedynym znaczącym ośrodkiem pedofilii nie kontrolowanym przez państwo,
- KK zbudował fundamenty przyszłej rewolucji pedofilskiej tworząc instytucjonalną dla niej ochronę

jest zwyczajnym, historycznym FAKTEM. Wiec dlaczego niektórych boli, że ktoś postanowił przybliżyć sylwetki wybitnych pedofilii?

#katolicyzm #religia #nauka #wiara #takaprawda #religia #chrzescijanstwo #bekazkatoli #gimboateizm #pdk
  • 42
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Niektórzy mówią, że odsetek pedofilów wśród np. murarzy jest taki sam jak u duchownych, ale jak wpiszesz "ksiądz" w google grafikę, to tam poza stockowymi zdjęciami co któryś ma ocenzurowane oczy ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem dlaczego, choć się domyślam.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Mnie osobiście triggeruje jedynie stwierdzenie, że WSZYSCY księża to pedofile. Z tego że było ich dużo zdaję sobie sprawę, jest mi z tego powodu przykro i zastanawiam się czemu nie doszło do interwencji wyższych instancji. Jeśli nie chcieli robić sobie złego PR to im nie wyszło, bo ukrywanie było gorsze od ujawnienia.
  • Odpowiedz
@zhydan: to, ze Kosciol istnieje od 2000 lat, nie oznacza, ze tak bedzie zawsze. Wierze gleboko, ze ta parszywa instytucja predzej czy pozniej zapadnie sie od swojej zgnilizny, pazernosci i zaklamania i tylko ta nadzieja bije moje serduszko, nawet, jesli stanie sie to po mojej smierci. Predzej czy pozniej ludzie musza przejrzec na oczy.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: dobra zarzutka. Bardzo dużo ludzi ma takie zdanie, ale czy masz może jakiekolwiek twarde dowody na Twoje tezy? Jakieś średnie pedofilii w różnych rodzajach grup zawodowych itp itd. ? Z tego co słyszałem największą grupą pedofilską są nauczyciele wychowania fizycznego. O nich się nie mówi, bo łatwiej pod publiczkę mówić o księżach. Nie piszę tego (ba dum tss) "Broń Boże", żeby bronić księży, ale nie ważne jest czy pedofilem
  • Odpowiedz