Wpis z mikrobloga

#gownowpis
Mirki mam problem!
Mianowicie jestem z moimi koleżankami na wakacjach we Włoszech. I na odchodne chciałam się napić wina, bo ostatnią noc tutaj mamy. Wspomnę może jeszcze, ze przez ostatni tydzień chodziłyśmy spac o 21 i nawet nie mogłam się temu sprzeciwić, bo one tak zadecydowały...
wiec kupiłam to wino, bo miały się ze mną dziś napić ale jak już je otworzylam to powiedziały ze one jednak nie chcą bo jutro trzeba wcześnie wstać o 8!!!!!
A ze nie dało się go zamknac to powiedziałam ze go sama wypije żeby się nie zmarnowało! No i wybiła 22, a one na mnie z morda ze chcą isc spac! A gdy im powiedziałam ze nikt im nie broni to odpowiedziały ze nie zostawia mnie samej bo im ucieknę xd (nigdy w życiu nie uciekłam nie wiem skąd im to przyszło do głowy) a i tak siedze zaraz przed drzwiami w prywatnym, chronionym ośrodku!
Wiec moje pytanie brzmi:
One przegiely i powiedzieć im jutro co o tym myśle czy to ja jestem alkoholiczką i powinnam się zapisać na spotkania AA? #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DryfWiatrowZachodnich: bo one się boją, ze ktoś je tu porwie i zgwałci dlatego nie pozwalają mi wyjsc przed drzwi chociaż w środku jest chyba z miliard stopni... no trochę przykro mi, bo nie tak to mialo wyglądać, a nawet nie mam się do kogo teraz odezwać! Nie wspomnę już o tym, ze jak mnie zauważa na zewnątrz (bo okno jest na wyciągnięcie ręki) to jutro będę miała problem! Ogólnie to
  • Odpowiedz
@zapijaczoneoczy: ogólnie to jakbym poszła na miasto, to by zadzwoniły po policję albo co gorsza po moich rodziców z tekstem ze jestem n-----n i łatwa, wiec na pewno skocze pierwszemu lepszemu Włochowi do łóżka bo A-----L!!!! Chociaż dobrze mnie znają i wiedza ze nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła, nie wazne czy trzeźwa czy nie!!!
Ale przykro się robi jak się słyszy takie rzeczy. Zważywszy ze pare znajomych im przymknęlo,
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: mam 20 lat i na dobra sprawe moi rodzice nie interesują się zbytnio co robię, ale one tego nie rozumieją!
W zeszłym roku raz im zniknęłam bo poszłam na plaże,chociaż im o tym powiedziałam, i nie było mnie pare godzin a ze mi się tel rozładował to nie odbierałam. Szukało mnie całe Władysławowo po 2 godzinach...
  • Odpowiedz