Wpis z mikrobloga

@Shatter: nigdzie nie napisałem, że wchodzi. Mówię tylko, że ostatnie słowo ma komendant jednostki i jeśli uzna, że "może uratować ludzi od udaru słonecznego tak prostym gestem" to szeregowy strażak dowie się, że jednak jego obowiązkiem jest polać tych ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomekRazDwaTrzy: no nie rozpędzaj się tak. Wodę rozdają tylko pod sceną w czasie koncertów, w tym roku zresztą nie było żadnej wody na tencie, mieli tylko pod mainem,co moim zdaniem trochę chore biorąc pod uwagę jak gorąco jest w namiocie.

Poza tym polityka festiwalu z której wynika, że nie można wnosić własnej wody a pół litra kosztuje 6 zł to dramat i tak jak kocham Openera tak za to zawsze
  • Odpowiedz
@Shatter: wspaniała jest inicjatywa tak samo jak wspaniały jest komunizm czy wolny rynek ale wiadomo ze to nigdy nie działa w 100% dobrze w praktyce.
@pawelczixd: w tamtym roku w tencie rozdawali na 100% w tym roku byłem raz w tłumie i nie potrzebowałem to się nie wypowiem. Co do cen za wodę tez uważam to za zdzierstwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Parę miesięcy temu w lubuskiej straży była afera bo na jakimś festynie wiejskim (czy czymś tam) dla zabawy strażacy polali burmistrza i gość praktycznie stracił wzrok


@Kajotpe: Taa, polali. Strzelili mu silnym strumieniem prosto w twarz - jeśli dobrze pamiętam to miał w dodatku okulary, które dodatkowo go poraniły.
  • Odpowiedz