Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview i bardzo dobrze zrobił, może chociaż młodzi się nauczą i zauważą, że PiS to za wzięte prostaki dzielące Polaków. I przy następnych wyborach żaden nie odważy się na tych ciuli zagłosować.
  • Odpowiedz
@Xodet: Pył był problemem jedynie dla osób bez ochrony dróg oddechowych i w soczewkach, a przecież chociażby Play rozdawał te wielofunkcyjne maski które wystarczały żeby nie mieć piachu w zębach
  • Odpowiedz
  • 0
@Lohner z tego wynika tylko tyle, że uzasadnienie jest z d--y, bo niby jak to może komuś zaszkodzić. Wiele razy już wjeżdżano tam, nikt ich nie prosił o z-----------e 100 km h przez tłum przecież. Decyzja całkowicie polityczna, podjęta przez jednego z p------------h pisowców.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: 85% osób nie miało nic na twarzy, więc wdychali ten pył. Mogli się ubrać, oczywiście (ja ubrałem), ale przy 30-34*C pot pod opaską był nie do wytrzymania i to mogło ich zniechęcać. Co do oczu - moja dziewczyna dostała podrażnień spojówki od tej ilości pyłu, a gdy poszła do patrolu medycznego, dostała sól fizjologiczną do przepłukania, po co okazało się, że przyszło wiele osób przed nią.

@stan-tookie-1:
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Narzekacie, że PiS to lewica i socjaliści, a jednocześnie oczekujecie żeby państwowa telewizja promowała przedsięwzięcie Owsiaka (bo hurr durr, zawsze tak robili to czemu przestali?!) i jeszcze żeby straż pożarna polewała rozgrzanych opozycyjną agitacją polityczną imprezowiczów >BO TAK, bo wielki organizator i guru Owsiak nie potrafi zorganizować prawidłowo festiwalu, żeby poradzić sobie z upałem.
  • Odpowiedz
@Xodet: i teraz też by była woda gdyby Owsiakowi osp nie śmierdziała. albo jakby chciał zapłacić psp tak jak chciał niemieckim służbom, pewnie polska straż wzięłaby mniej bo siłą rzeczy mniej kosztuje ich utrzymanie ludzi na etatach.
mi to bardziej wygląda na dziecinną próbę zrobienia afery przez Owsiaka.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: OSP to skrót oznaczający "Ochotnicza Straż Pożarna".

Owsiak prosił Państwową Straż Pożarną.

Rozumiem, że popierasz akcje, gdzie funkcjonariusze publiczni dysponują państwowym sprzętem wedle swojego widzimisię?

Ochotnicy mogą robić więcej, bo często to oni sami finansują swój sprzęt i co najwyżej dostają dotacje.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: jeśli było tak jak podejrzewasz, to oczywiście było by to nieczyste zagranie. Próbowałem znaleźć teraz na szybko informacje, ale nie jest to łatwe. Nikt spisując notatki prasowe, nie pisał, kim konkretnie byli w minionych latach strażacy polewający tłum.
  • Odpowiedz