Wpis z mikrobloga

@Bellie:

to jest tak debilne, że aż szkoda słów. Jak ci z 4 było lepiej niż z 5 to już nie wrócisz do 4 bo ona najzwyczajniej świecie jak ma rozum to nie chce testować, tylko wie czego chce i bierze.


a co jesli poznana kobieta nie spelnia moich wymagan? moge szukac dalej czy zostac przy tej? dalsze poszukiwania to tez brak rozumu? widzisz, a ja nie moge szukac dalej, bo
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: @Bellie: Nie "beka z przegrywów" tylko "beka z psychologii" w takim razie. Wszystkie badania wskazują na to, o czym napisał @CzaryMarek, większość naszych procesów myślowych (analiza itd) zachodzi nieświadomie. Reagujemy zgodnie z tą analizą, ale nie mamy na nią wpływu - dlatego niektórych od razu uznajesz za brzydkich, innych za ładnych, i nie musiałaś o tym myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i kolega
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: nie, nie czuje. Nie możesz wiedzieć co czuje, bo nie jesteś mną. Wierz sobie w bajki i statystyki, a mi się będzie podobał ktoś bez tak skrzywionego światopoglądu jak twój ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie ważne jak wygląda, ważne żeby nie był #!$%@?ętym stulejem, który uważa, że wszyscy go atakują, a on niewinny i genetyka mu miłości pożałowała xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Malorne: Ty nie rozumiesz tych badań w takim razie. Tak, są ogólne trendy, tak wolimy ludzi ładnych czyli inaczej czytaj zdrowych, ale to nie znaczy, że brzydcy i chorzy nie mają szansy na miłość. Nie wiem gdzie posiadanie wysokiego faceta to kwestia prestiżu, chyba w twoim Pcimiu Dolnym. No i nie każdy facet lubi szerokie biodra...
  • Odpowiedz
@Bellie: Tak, w Pcimiu Dolnym ludzie zachowują się inaczej i w Warszafce znowu inaczej, tak jakbyśmy nie mówili od początku o atawizmach na które nie mamy wpływu. Meh, typowy różowy.
  • Odpowiedz
@Malorne: nie ma to jak sobie wymyślać atawizmy, bo jest się za leniwym, żeby ruszyć swoją otłuszczoną, opryszczoną dupę i o siebie zadbać xDDD Ty masz po prostu #!$%@? charakter, i możesz wyglądać jak Brad Pitt i tak Cię żadna nie zechce. I brandzluj sobie do swoich atawizmów, podczas gdy ja mam wieczór z moim ukochanym, normalnym, wysokim dla mnie, niebieskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Martenzo: przecież ten koleś jest ładny, tylko ma #!$%@? ubrania i #!$%@?ą fryzurę. Opaliłby się trochę, poszedł do kosmetyczki i zadbał o cerę i byłoby ok. Wygląda jak syn Przetakiewicz, który rucha się z top modelką Magdą Frąckowiak, dlatego zawsze mnie bawi jak wklejacie jego zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Bellie: Tak się składa że wyglądam bardzo dobrze, stoję z boku jako obserwator. Skąd wiesz jaki mam charakter? Po dwóch postach? xD

Szał macicy, typowy różowy pasek xD
  • Odpowiedz
@Bellie: Oho, już najeżdżanie że niby krótki penis. Ale ty jesteś głupia i niedowartosciowana. Zaprzeczanie nauce, personalne wycieczki, wyzywanie każdego kto ci pisze że nie jesteś wyjątkowa. Obraziłem cię gdzieś? To na #!$%@? te ataki? Głupia cipo.
  • Odpowiedz
@Malorne: obraziłeś, głupi #!$%@?, sam zacząłeś o szale macicy, więc napisałam językiem, który rozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zaprzeczam nauce, tylko mówię, że jesteście debilami, bo sami nie rozumiecie nauki, ale wykorzystujecie ją do potwierdzania jakichś debilistycznych tez. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Dobrze, że takie niedojebki jak wy wymrą i się nie rozmnożą i nie będą przekazywać nowym pokoleniom swoich chadow0-przegrywowych wizji świata.
  • Odpowiedz
@Bellie: nie tylko 2 cm niższy od Tomka, ale ma gorsze auto niż Bartek. Musisz mu za to dokopać. To kiedy wpadasz na pizze i seksik? Tylkonie odmawiaj, bo pizza nie jest obowiązkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piasqun: pokazałabym Ci męża mojej koleżanki - niższy od niej, chyba 160 ma, łysiejący, pulchny, z diastemą, dziwną obleśną kozią bródką, a koleżanka fajna sztuka, bezdzietna (na razie ;-))
  • Odpowiedz