Wpis z mikrobloga

  • 0
@Spring90: no dobrze, że mężczyźni zupełnie nie zwracają uwagi na wygląd, tylko dusza się liczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie Tutaj raczej chodzi o głupie gadanie laski z obrazka, że wygląd u faceta się nie liczy a ostatecznie jednak się liczy. Po co takie głupie pozory? Jaki faceta powie , że wygląd u kobiety nie ma znacznie?
  • Odpowiedz
@Variv: bo dla kobiety wygląd faceta faktycznie dużo mniej się liczy. Kobieta jest w stanie się zakochać w facecie, za jego wnętrze, nawet gdy wygląd odbiega od wyobrażeń, mężczyzna nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: bo dla kobiety wygląd faceta faktycznie dużo mniej się liczy. Kobieta jest w stanie się zakochać w facecie, za jego wnętrze, nawet gdy wygląd odbiega od wyobrażeń, mężczyzna nie.


@Bellie Myślałem, że rozmawiamy o obrazku z tematu. Gdzie wzrost został zakwalifikowany oddzielnie niż wygląd ))¯_(ツ)_/¯. To zwykła ściema i manipulacja w takim układzie.

A co do wyglądu i zakochania nie jest tak do końca. Kobieta która się lubi automatycznie się
  • Odpowiedz
@Variv: no wiadomo przecież, że większość kobiet nie chce partnerów niższych od siebie - ponieważ ludzie mają zakodowane, że to faceci są więksi od kobiet, tylko, że to nie znaczy, że każda kobieta chce mieć partnera +180, bo takiej co ma 155 starczy facet 160, takiej co ma 170, starczy taki co ma 175 itd.
A co do wyglądu -> każdy tak ma, każdy sądzi, że osoby, które lubi są ładniejsze,
  • Odpowiedz
@Bellie: no i co z tego ze maja dziewczyny, przecietnym mezczyzna zainteresuja sie 2 kobiety na 100 i jedna z nich zostaje "tą jedyną" - super zycie
facet spoza topu ma tylko pozorny wybor, bo tak naprawde nikt sie nim nie interesuje
  • Odpowiedz
@Variv: taaa pamiętam jak kiedyś mój kolega się rozwodził, jak to twarz jest najważniejsza, że on się będzie tylko z zajebistymi laskami spotykał i w ogóle (kolega bardzo przystojny), a ożenił się z laską o zupełnie przeciętnej aparycji, nic ciekawego czy pociągającego... I to mi uświadomiło, że ludzie sobie lubią pogadać, a jak przychodzi co do czego to ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: a po co ci zainteresowanie innych ludzi jak już znalazłeś drugą połówkę? Musisz mieć jakiś kompleks małego siuśka, że tak wszystkim na siłę chcesz się podobać xD Możesz być Claudią Schiffer, a i tak zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodobasz - kiedy do Ciebie dotrze, że każda z tych 100 osób ma swój osobny, niepowtarzalny gust?
  • Odpowiedz
@Bellie: chociazby po to by dokonac najlepszego wyboru, tak samo ludzie po to zdobywaja kwalifikacje by miec wiekszy wybor na rynku pracy i nie tyrac za grosze fizycznie
przecietny facet jest dla wiekszosci kobiet kompletnie niewidzialny, a co za tym idzie czesto musi brac to co sie napatoczy (przepraszam za okreslenie)
nie ma czegos takiego jak osobny niepowtarzalny gust, gdyby tak bylo to kazdy mialby podobne powodzenie - a nie ma
  • Odpowiedz
@Bellie:

bo takiej co ma 155 starczy facet 160, takiej co ma 170, starczy taki co ma 175 itd.


Ty na serio wierzysz w to co piszesz czy po prostu sobie kpisz w tym momencie?
ŻADNA kobieta nie chce być z mężczyzną poniżej 175 cm.
Szczególnie te niskie.
Im niższa kobieta tym wyższego chce mężczyzny.
I wiem to z doświadczenia, oraz własnych obserwacji.
Takie wysrywy dla pocieszania niskich facetów możesz sobie
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: nie ma czegoś takiego jak "najlepszy wybór", jest to typowy błąd poznawczy. Wybór jest tylko jeden, ale nie jesteśmy w stanie go wartościować, bo musielibyśmy przetestować wszystkich ludzi na świecie, aby stwierdzić "najlepszy wybór" - nie da się, włóż sobie między bajki, takie coś nie istnieje.
Większość szarych myszek jest dla większości facetów niewidzialna, w tym ja - dopóki nie poznamy się na stopie biznesowej, koleżeńskiej itp. to zero zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Armityle: ja jestem niska, mój facet ma 170, nie zamieniłabym go na 180, ani więcej - kiedyś z takim byłam i to była udręka, nigdy nie mogłam go pocałować na stojąco, szyja mnie bolała od patrzenia w górę i jeszcze masa innych problemów. Ale ty sobie wysrywaj dalej swoje wysrywy, które pasują do wytłumaczenia dlaczego jesteś sam i jesteś #!$%@? xDDDD
  • Odpowiedz
@Bellie:

nie ma czegoś takiego jak "najlepszy wybór", jest to typowy błąd poznawczy. Wybór jest tylko jeden, ale nie jesteśmy w stanie go wartościować, bo musielibyśmy przetestować wszystkich ludzi na świecie, aby stwierdzić "najlepszy wybór" - nie da się, włóż sobie między bajki, takie coś nie istnieje.


nie przetestujemy wszystkich ludzi na swiecie ale chyba lepiej przetesowac wiecej niz mniej - chociaz po to zeby sprawdzic co nam odpowiada

Większość szarych
  • Odpowiedz
nie przetestujemy wszystkich ludzi na swiecie ale chyba lepiej przetesowac wiecej niz mniej - chociazby po to co nam odpowiada


@Pawlikowski-33: to jest tak debilne, że aż szkoda słów. Jak ci z 4 było lepiej niż z 5 to już nie wrócisz do 4 bo ona najzwyczajniej świecie jak ma rozum to nie chce testować, tylko wie czego chce i bierze.

a kto to jest szara myszka? bo jesli masz na
  • Odpowiedz
@Bellie: Nie rozmyślasz, tylko podświadomie gdy twój chłoptaś spotyka się z samcem alfa, czujesz zawód, bo np jest o 20 cm niższy, ma słabszy uścisk dłoni i czujesz, że powinnaś kopulować z kimś innym, to wszystko kwestia podświadomości, tak jak generalnie mniejszy słabszy fizycznie facet, przy kontakcie z silniejszym i większym, przyjmuje pozycje bardziej uległą - dotyczy to nawet tych spotkań z najwyższej półki, zobacz sobie pierwsze spotkanie Trump - Putin.
  • Odpowiedz