Wpis z mikrobloga

Ja pienie, nic mnie tak nie w-----a jak debile piszący "bez dysku SSD nie warto kupować laptopa".
Wy zdajecie sobie sprawę że nie każdy tasuje się do tego że system startuje mu w kilka sekund i wszystko z--------a szybko. Ludzie wybierają się HDD bo są nadal o wiele tańsze względem oferowanej przestrzeni dyskowej a to że są o wiele wolniejsze od SSD nie jest dla nich problemem.
Jak zamierzacie na każde pytanie o lapka pisać wysrywy typu "nie ma SSD ale gunwo11!!" To zapraszam w---------ć na jakąś elektrodę i tam walcie sobie wzajemnie konia bo tacy jesteście odkrywczy
#laptopy #takaprawda #niepopularnaopinia #elektroda #ludziedebile #dzbany
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cytrynowe_Ananasy: Ale oni mają rację w większości xD Jak nie potrzebujesz bardzo dużych ilości dysku to SSD jest życiem, sam kilka lat temu dołozyłem 300zł, żeby mieć 128GB pod system i programy, z--------a do dzisiaj jak rakieta. Komp odpalony razem z hasłem w 4-5sek.

Może lepiej sobie kupić dysk przenośny na USB 3.0 jak potrzebujesz dużych ilości? Zawsze bezpieczniejszy backup.
  • Odpowiedz
@Variv: dla brata dziewczyny składałem parę miesięcy temu nowego PCta. Średnia półka, ryzen 1600, dysk na M.2 też ze średniej półki. Jest ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°) system startuje szybciej niż u mnie na szybszym procesorze ale dysku SSD na SATA3.
  • Odpowiedz
  • 3
Ja pienie, nic mnie tak nie w-----a jak debile piszący "bez elektryczności nie warto kupować mieszkania".
Wy zdajecie sobie sprawę że nie każdy tasuje się do tego że światło startuje mu w kilka sekund i wszystko świeci jasno. Ludzie wybierają lampy naftowe bo są nadal o wiele tańsze a to że są o wiele wolniejsze od elektryczności nie jest dla nich problemem.
Jak zamierzacie na każde pytanie o światło pisać wysrywy typu
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: jak można używać HDD w laptopach nie dość że laptopy są zazwyczaj wolne to jeszcze HDD z poprzedniej epoki . Może na dyskietkach zapisujesz pliki zamiast pendrive'a? Grażyna z urzędu?
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy nie no spoko mozna sobie kupowac dysk hdd, tak samo mozesz sobie sluchac muzyki z kaset, jezdzic samochodem z manualna skrzynia biegow, prac ubrania w rzece a talerze myć ręcznie. Pytanie tylko czy to powod do dumy i czy to dobry pomysł by przekonywać innych to bycia zacofanym.
  • Odpowiedz
Siadam dziś do nowego lapka z i7 zamowili go w konfiguracji z HDD, obok na starej i5 jest SSD instalacja wręcz zapierd...a tamten bez SSD to muł !
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy co za debile xD

Mam laptop "gejmingowy" za 4k dość wydajny jak na laptopa, najsłabszy jest dysk bo hdd ale... wstaje w kilka sekund bo się usypia, nic nie muli, działa szybko. Tak po dwóch latach. Jak stanieją dyski ssd to wrzucę ssd, tera nie ma potrzeby bo potrzebuje pojemny dysk.
  • Odpowiedz