Wpis z mikrobloga

Ja pienie, nic mnie tak nie w-----a jak debile piszący "bez dysku SSD nie warto kupować laptopa".
Wy zdajecie sobie sprawę że nie każdy tasuje się do tego że system startuje mu w kilka sekund i wszystko z--------a szybko. Ludzie wybierają się HDD bo są nadal o wiele tańsze względem oferowanej przestrzeni dyskowej a to że są o wiele wolniejsze od SSD nie jest dla nich problemem.
Jak zamierzacie na każde pytanie o lapka pisać wysrywy typu "nie ma SSD ale gunwo11!!" To zapraszam w---------ć na jakąś elektrodę i tam walcie sobie wzajemnie konia bo tacy jesteście odkrywczy
#laptopy #takaprawda #niepopularnaopinia #elektroda #ludziedebile #dzbany
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cytrynowe_Ananasy: TAk jakby SSD tylko start windowsa przyspieszał, lol. To akurat najmniej istotne.
Ponadto nie rozumiem kwestii albo/albo. Cywilizowane laptopy mają port M.2, więc możesz mieć i SSD i HDD SATA pierdyliard Terabajtów. SSD ostatnio potaniały, 240GB można mieć za nieco ponad 200 zł. Żal nie brać. Na system, programy i kilka gier starczy, a komfort będzie większy. Jednocześnie masz HDD na archiwum.
  • Odpowiedz
@jakuba94
@maaniek19

A Wy nie rozumiecie ze to dziewczyna j jej nie jest potrzebny SSD do przeglądania fejsa i instagrama plus simsy xD

Jeszcze ja zjebcie ze bez GTX 1080 ma się w ogóle nie
  • Odpowiedz
i znowu nie wiem czy bait czy nie. Niby oczywiste, ze w obecnych czasach komp bez ssd to jakies nieporozumienie, ale z drugiej strony moze faktycznie jeszcze ktos tego nie rozumie...ciezko stwierdzic... Jak ktos twierdzi, ze nie widzi roznicy w dzialaniu systemu tzn, ze nigdy nie mial z ssd do czynienia...a one juz kosztuja grosze obecnie. SSD na system i soft, a jakas talerzowka z 2 tera na filmy i zdjecia....Ale pewnie
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy wymieniłem siostrze dysk HDD w laptopie 300gb na 120gb SSD. Laptop mial 3lata. Nawet nie ma porównania jak chodził kiedyś a jak teraz. A dysk HDD ma teraz po kablu na USB i kazałem jej tam wrzucać zdjęcia i filmy żeby nie zasrala znowu kompa nimi
  • Odpowiedz