Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
ale nie utożsamiam się z nim, może mi się to nie podobać


@dqdq1: No mi też się nie może podobać zachowanie kogoś

Natomiast katolicy tworzą kościół, niby akceptują to co mówi więc oceniam ich przez to jak się zachowują. Jeśli nie chcecie być utożsamiani z ogółem wiernych to przepiszcie sobie katechizm a nie jojoczcie że ktoś używa waszych słów żeby was pognębić....

Katolicy to tacy sami ludzie. Gdyby mieli być idealni to by nie było
  • Odpowiedz
@ediz4: Hipokryzja jest przechodzenie do wyzwisk katolikow które po prostu zignorowales (klucząc cos tam o tym ze zostali sprowokowani) ja natomiast mogłem szczerze powiedziec ze nie pochwalam wyzwisk skierowanych w twoja strone nawet jesli nie znam kontekstu. Tak widze was wszystkich bo z takimi katolikami mam do czynienia, nawet w tej rozmowie.

Wiem ze potrafisz sobie to wytłumaczyć ale chyba to nie jest najlepszym świadectwem wiary.
  • Odpowiedz
Hipokryzja jest przechodzenie do wyzwisk katolikow które po prostu zignorowales (klucząc cos tam o tym ze zostali sprowokowani) ja natomiast mogłem szczerze powiedziec ze nie pochwalam wyzwisk skierowanych w twoja strone nawet jesli nie znam kontekstu. Tak widze was wszystkich bo z takimi katolikami mam do czynienia, nawet w tej rozmowie.


@dqdq1: Zignorowałem bo nie interesuje mnie sumienie innych ludzi - Ciebie jak widze interesuje ale tylko katolików. I to
  • Odpowiedz
@ediz4: Gdyby katolstwo nie miało u samych podstaw nienawiści do normalności (homoseksualizm, aborcja, in vitro) to możnaby go nie atakować. Kościół jest zwyczajnie zły i dlatego trzeba z nim walczyć. Dlaczego katolicy tego nie robią?
  • Odpowiedz
@dqdq1: hm, czyli w sumie problem sam się rozwiąże jak dojdziesz na działkę, tak to w życiu już bywa na tej wsi - coś za coś... Ja nie mam działki, ale też mam takie podobne problemy, które same się rozwiązują, także lepiej na nie nie zwracać uwagi i iść przed siebie. Pozdrawiam cieplutko!
  • Odpowiedz
Gdyby katolstwo nie miało u samych podstaw nienawiści do normalności (homoseksualizm, aborcja, in vitro) to możnaby go nie atakować.


@Aedemkun: Przecież już sama używasz pejoratywnego określenia. Czy ateizm ma u swoich podstaw nienawiść?
  • Odpowiedz
@ediz4: A co oni mają do innych ateistów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jesteśmy jednorodną grupą, tak jak katolicy. Nie musimy się trzymać schematów. Kościół potępia homoseksualizm więc kościół jest zły. Katolicy nic z tym nie robią więc też są źli. Ateista, który potępia homoseksualizm też jest zły. Z tym, że inni ateiści mogą mieć inne zdanie od niego. Nie mamy książki fantasy, która uważa za
  • Odpowiedz
A co oni mają do innych ateistów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jesteśmy jednorodną grupą, tak jak katolicy


@Aedemkun: Aha. To każdy katolik jest odlewany w jakiejś wytwórni i jest 100 % kopią wzoru. To zatem wszystko wyjaśnia.

Nie musimy się trzymać schematów. Kościół potępia homoseksualizm więc kościół jest zły. Katolicy nic z tym nie robią więc też są źli. Ateista, który potępia homoseksualizm też jest
  • Odpowiedz
@ediz4: Katolicy muszą się zgadzać w pewnych kwestiach z zadaniem kościoła więc w pewnym sensie tak ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Infantylne (i na dodatek złe) to jest podejście kościoła do takich spraw jak homoseksualizm, in vitro i aborcja.
  • Odpowiedz
@Aedemkun: No tak - działacze LGBT muszą się zgadzać ze programem swojej organizacji. Politycy powinni się zgadzać z linią partii. Ateiści są zgodni z tym że nie ma Boga. Co w tym dziwnego? I co to ma wspólnego z twierdzeniem że każdy katolik jest taki sam. Każdy Ateista też jest taki sam?

Infantylne to jest podejście kościoła do takich spraw jak homoseksualizm, in vitro i aborcja...

Możesz tak uważać. Ktoś
  • Odpowiedz
@ediz4:

No tak - działacze LGBT muszą się zgadzać ze programem swojej organizacji. Politycy powinni się zgadzać z linią partii. Ateiści są zgodni z tym że nie ma Boga. Co w tym dziwnego?


Z tym, że my nie musimy krzywdzić innych :) Katolicy w pewnym sensie muszą, bo w ich książce fantasy napisane jest, że seks homoseksualny to grzech. Mogę wiedzieć co jest złego w miłości dwóch
  • Odpowiedz
Z tym, że my nie musimy krzywdzić innych :) Katolicy w pewnym sensie muszą, bo w ich książce fantasy napisane jest, że seks homoseksualny to grzech


@Aedemkun: I na czym to krzywdzenie polega? Jeśli skłamiesz i katolik Ci powie - idź do spowiedzi wyspowiadać się z tego to krzywdzi tego człowieka? Nikt nikogo w kościele nie trzyma. Jeśli dla Ciebie to książka fantasy to co Cię obchodzi że nazwą Cię
  • Odpowiedz