Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@ediz4: Bo to przez zakaz aborcji będą się rodzić niechciane dzieci. Bo to przez podejście kościoła dwójka kochających się ludzi nie może się pobrać. Bo to przez zakazanie in vitro bezpłodne pary i samotne kobiety nie mogą mieć dzieci. Kościół nie chce dopuścić do tego by ludzie mogli być po prostu szczęśliwi. Najzwyczajniej tego nie chce, bo chce ograniczać wolność ludzi
  • Odpowiedz
Bo to przez zakaz aborcji w dużej mierze rodzą się niechciane dzieci.


@Aedemkun: Zaraz, zaraz. Nie skacz po tematach - o homoseksualistach rozmawialiśmy.
Niechciane dzieci przekazuje się np. do okien życia lub pozostawia w szpitalach. O antykoncepcji chyba słyszałaś.

Bo to przez podejście kościoła dwójka kochających się ludzi nie może
  • Odpowiedz
@ediz4: Rozmawialiśmy o tym dlaczego kościół jest zły :) Niechcianych dzieci się abortuje, bo antykoncepcja nie ma 100% skuteczności. Nie każda kobieta ma ochotę znosić ciąże przez 9 miesięcy życia. Oczywiście, że przez prawo państwowe, które oczywiście kościół popiera. Co z tego, że ono krzywdzi innych. Małżeństwo funkcjonowało w wielu kulturach, nie tylko zachodniej. Jeśli matka jest w stanie zastąpić brak ojca to nie widzę problemu. Kościół chce zakazać in
  • Odpowiedz
Rozmawialiśmy o tym dlaczego kościół jest zły :) Niechcianych dzieci się abortuje, bo antykoncepcja nie ma 100% skuteczności.


@Aedemkun: xD No wybacz. Niechciane dzieci się rodzą nie z powodu pęknięcia prezerwatywy a z powodu braku antykoncepcji.

Małżeństwo funkcjonowało w wielu kulturach, nie tylko zachodniej....

A my jesteśmy w jakiej kulturze. Czy może chcesz importować kulturę
  • Odpowiedz
@ediz4: Z tego co wiem to tylko histerektomia zapewnia 100 procentową skuteczność. Kultura to tylko kultura. Mamy przecież XXI wiek więc wykształca się obecnie coś na kształt kultury globalnej. Skoro dziecku zostaną przekazane dobre wzorce to nie widzę przeciwwskazań. Posiadanie ojca i matki nie jest żadnym gwarantem wychowania dobrego człowieka. Póki co kościół nie zmienia swojej szkodliwej opinii
  • Odpowiedz
Posiadanie ojca i matki nie jest żadnym gwarantem wychowania dobrego człowieka.


@Aedemkun: Nie jest ale brak jednego z rodziców już powoduje braki w rozwoju dziecka. Kobieta nie nauczy dziecka tego co ojciec. Popierasz krzywdzenie dziecka na starcie bo ktoś sobie zamarzył dzieciaka - nie jest to dobre.

Z tego co wiem to tylko histerektomia zapewnia 100 procentową skuteczność...

Nadal jednak to brak edukacji ws. antykoncepcji powoduje zdecydowaną większość
  • Odpowiedz
@ediz4: Przecież to wszystko może zapewnić matka. To jej ciało, a płód to nie jest człowiek i dlatego prawa człowieka mu nie przysługują. Kraje Europy Wschodniej raczej nie stanowią dobrego wzoru. Dobrym wzorem jest za to zachód.
  • Odpowiedz
Przecież to wszystko może zapewnić matka.


@Aedemkun: Nie może bo nie jest mężczyzną. Może to Cię zdziwi ale mężczyzna i kobieta się różnią.

To jej ciało, a płód to nie jest człowiek i dlatego prawa człowieka mu nie przysługują...

A wcześniak to płód
  • Odpowiedz
@ediz4: Płeć to konstrukt społeczny. Męskość i kobiecość to pojęcia względne. Dziecko nic nie czuje przed 7 miesiącem. Żaden kraj nie zezwala na aborcję po 7 miesiącu ciąży. Przestępczość na zachodzie i wschodzie znacząco się od siebie nie różni.
  • Odpowiedz
@ediz4: To narzuciła budowa fizyczna kobiety i mężczyzny. Teraz to bez znaczenia. Jest najbardziej prawdopodobne, że tak właśnie jest. Prawdopodobieństwo odczuwania bólu płodu przed trzeciem trymestrem jest znikome. Nie ma żadnych przesłanek żeby sądzić, że dziecko może przed nim odczuwać ból. Wbrew pozorom to są nadal względnie małe liczby i nie wpływają one znacząco na życie mieszkańców. No i podobno Francja stała się już kalifatem, a jakoś przestępczość mają niższą
  • Odpowiedz
To narzuciła budowa fizyczna kobiety i mężczyzny. Teraz to bez znaczenia. Jest najbardziej prawdopodobne, że tak właśnie jest.


@Aedemkun: budowa xD. I dlatego też w Szwecji pomimo lewicowej doktryny państwowej jest największy odsetek kobiet w zawodach medycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdopodobieństwo odczuwania bólu płodu przed trzeciem trymestrem jest znikome...

Taa i dlatego można
  • Odpowiedz
@ediz4: Co w tym dziwnego? Każdy może pracować w zawodzie jakim chce bez względu na płeć. Przed 7 miesiącem płód nic nie czuje więc jak najbardziej. Szansa, że ktoś mnie okradnie w Polsce jest znikoma. Nawet gdyby tą ilość podnieść 5 krotnie to też szansa na to byłaby względnie niska. Zostały podane 2 statystki dla Francji. Ogólnie w Europie jest względnie bezpiecznie i nie ma się czego obawiać. Nie byłeś
  • Odpowiedz
Co w tym dziwnego? Każdy może pracować w zawodzie jakim chce bez względu na płeć


@Aedemkun: Gdyby płeć była konstruktem społecznym to w społeczeństwie gdzie państwo odrzuca naturalne role a takim jest Szwecja liczba kobiet w zawodach medycznych byłaby mniej więcej równa liczbie mężczyzn. A jest ich procentowo więcej niż w Polsce.

Przed 7 miesiącem płód nic nie czuje więc jak najbardziej...

Nic nie czuje czy prawdopodobnie nic
  • Odpowiedz
@ediz4: Rolę w społeczeństwie narzuca społeczeństwo. Według wszystkich przeprowadzonych badań nic nie czuje przed 7 miesiącem. W 5 też. W 4 też. W 3 też. W 2 również. Napisałam już, że w wszystkich państwach w Europie można czuć się bezpiecznie. To, że w Japonii przestępstw popełnia się jeszcze mniej nie oznacza, że u nas nie można czuć się bezpiecznie.
  • Odpowiedz
Napisałam już, że w wszystkich państwach w Europie można czuć się bezpiecznie. To, że w Japonii przestępstw popełnia się jeszcze mniej nie oznacza, że u nas nie można czuć się bezpiecznie.


@Aedemkun: Czyli nie ma znaczenia że statystycznie na Zachodzie 3 razy częściej niż w Polsce ktoś pada ofiarą przestępstwa? - serio? Bo to już wyższy poziom wyparcia.

Rolę w społeczeństwie narzuca społeczeństwo....

Od twojego powtarzania ta bzdura nie okaże się prawdą. Rzeczywistość
  • Odpowiedz
Gdyby płeć była konstruktem społecznym to w społeczeństwie gdzie państwo odrzuca naturalne role a takim jest Szwecja liczba kobiet w zawodach medycznych byłaby mniej więcej równa liczbie mężczyzn.


@ediz4: Zakładając, że efektywność odrzucenia konstrukcji społecznej jest wysoka i natychmiastowa. Konserwatywnego myślenia ludzi nie da się szybko wyplenić. To wymaga czasu i dojrzałości.
  • Odpowiedz