Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Jak napiszą, to napiszą. Póki co jeden z Waszych się popisał. Ty zresztą też się popisujesz, komentując a priori hipotetyczny post, który rzekomo ktoś napisze.
  • Odpowiedz
Ale globalne ocieplenie to przecież mit i wymysł chcących spętać Bolzglę lewaków z Unii.


@biesy: ale, że prawaki tak mówią czy jak? To akurat głównie Korwin #!$%@? dla inby i nagłówków w mediach. To nawet nie jest kwestia światopoglądowa, bo globalne ocieplenie jest faktem i nie ma znaczenia kto pod jakim politycznym tagiem spamuje.
  • Odpowiedz
@glonstar: Dzbanie, rozregulowane temperatury, śnieg w maju, raz gorące raz mroźne lato TO OBJAW globalnego ocieplenia. Poczytaj sobie o skutkach topnienia lodowców i ich wpływie na prądy morskie, regulujące temperatury. Ale co o tym mogą wiedzieć prawicowi płaskoziemcy ;)
  • Odpowiedz
@BojWhucie:
- napisz coś głupiego
- ktoś Ci odpowiada
- wykręć się tekstem WYKOP SERIOUS BUSINESS

@biesy: O, widzę, że zaczynają się wycieczki osobiste. Znaczy, że argumenty rzeczowe już Ci się skończyły. Dalsza rozmowa nie jest już potrzebna. Cześć.
  • Odpowiedz
O, widzę, że zaczynają się wycieczki osobiste. Znaczy, że argumenty rzeczowe już Ci się skończyły. Dalsza rozmowa nie jest już potrzebna. Cześć.


@glonstar: przecież ja ci tam przedstawiłem szereg argumentów xD. Czytać nie umiesz? Może odnieś się do nich. Albo nie, popłacz się i obraź, bo ktoś cię nazwał dzbanem w internecie xD
  • Odpowiedz
@biesy: Jaki szereg argumentów?

* Ten rok jest gorący - wina globalnego ocieplenia.
* Zeszły rok był zimny - wina globalnego ocieplenia.

Żartujesz sobie, prawda?
  • Odpowiedz
@glonstar: Serio, nie umiesz czytać? Może pora poćwiczyć, korzystając z wakacji?:

rozregulowane temperatury, śnieg w maju, raz gorące raz mroźne lato TO OBJAW globalnego ocieplenia. Poczytaj sobie o skutkach topnienia lodowców i ich wpływie na prądy morskie, regulujące temperatury.


Pierwszy lepszy materiał do poczytania: https://tech.wp.pl/globalnego-ocieplenia-nie-ma-bo-mi-jest-zimno-wrecz-przeciwnie-to-dowod-na-rosnaca-temperature-6225158831691905a

Boże, załamuję ręce nad takim gatunkiem jak ty.
  • Odpowiedz
@biesy: 1000 lat temu też było ocieplenie, lodowce Grenlandii stopniały na tyle, że można było tam uprawiać ziemię (obecnie jest bardzo daleko do tego stanu), a jednak prąd zatokowy płynął tak samo.

Poza tym, skoro globalne ocieplenie miałoby akurat w Polsce objawiać się ochłodzeniem, to dlaczego w tym roku jest u nas ciepło?

Argumentacja mocno na siłę, tłumaczenie wszystkich wybryków aury (nawet ich nie nazwę anomaliami, bo mieszczą się w normie)
  • Odpowiedz
Poza tym, skoro globalne ocieplenie miałoby akurat w Polsce objawiać się ochłodzeniem, to dlaczego w tym roku jest u nas ciepło?


@glonstar: Piszę po raz kolejny: objawem globalnego ocieplenia są anomalie pogodowe i rozregulowanie temperatur przy zacieraniu się pór roku.

1000 lat temu też było ocieplenie


@glonstar: źródło?

Poczytaj se.

https://www.spidersweb.pl/2018/04/golfsztrom-slabnie.html

Swoją droga, przejrzałem twoje posty. Z kim ja dyskutuję, sam sie sobie dziwię.
  • Odpowiedz