Wpis z mikrobloga

Porównanie progresu pleców NATURALA, ~2 lata (a w trakcie bylo pół roku przerwy, słabszego trenowania). Druga fotka z marca ale cóż innych zdjęć sobie nie robiłem i nie mam. Na lewym zdjęciu szczupak 191cm o wadze ~140kg na prawym ~155kg

Stara fotka jest z maja 2016, wtedy już ćwiczyłem ostro od ~2 miesięcy i pamiętam że byłem bardzo zadowolony z progresu siłowego... . I tak w maju z taką sylwetką, wyciskałem 150x5, a w ciągu robiłem 165x8, teraz wyciskam ponad 200kg a w ciągu dobijam do 300kg.
Była ogromna różnica w wynikach między górą a dołem ciała, bo po prostu nie ćwiczyłem wcześniej dołu, dopiero w marcu 2016 zacząłem robić siady i ciągi.

Porównując zdjęcia, wyniki widać ten progres, bo na co dzień nie do końca zdaję sobie z tego sprawę, ale jednak pewna droga została pokonana.

Poniżej też wklejam jeden z moich wpisów, właściwie dobrze pokazujący ten progres idzie jak burza i się nie zatrzymuje.

Ja mam trochę inne podejście do tematu niż cały obecny "fit" świat.
1) Trenować - jakby od tego zależało życie
2) Żreć - jakby nie było jutra
3) Spać - jakby to była ostatnia okazja do wyspania

Tak samo nigdy nie rozumiałem "zostaw ego poza siłownią" lol, w taki sposób nic się nie osiągnie, właściwie w żadnej dziedzinie życia. Co nie oznacza że trzeba być #!$%@? debilem.

Coraz bardziej dociera też do mnie że trzeba cisnąć jeszcze mocniej, jeszcze więcej, a wymówki zostawić innym.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Porównanie progresu pleców NATURALA, ~2 lata (a w trakcie bylo pół roku...

źródło: comment_3BMofcDW7OfLhRf1jUWfT0JlbdtbyFg0.jpg

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • 0
@IntruderXXL mnie ciekawi całkiem co innego. Czy jako że nogi też robisz to jesteś w stanie zrobić jakiś dpbry sprint?

Trochę powiązane z tym wchodzeniem na piętro, ale pytanie o kardio jest bardzo sportowe ;p ile dasz radę przetruchtać, tak z grubsza chociaż. Bardziej 1, 3 czy 5?

Najbardziej mnie ciekawi twoje rozciągnięcie, bo ja od zawsze mam problem mimo postury prawie jak twoja startowa.

No i jak na moje to wyglądałbyś
  • Odpowiedz
Trochę powiązane z tym wchodzeniem na piętro, ale pytanie o kardio jest bardzo sportowe ;p ile dasz radę przetruchtać, tak z grubsza chociaż. Bardziej 1, 3 czy 5?


@Filala: NIe biegam więc nie wiem

Najbardziej mnie ciekawi twoje rozciągnięcie, bo ja od zawsze mam problem mimo postury prawie jak twoja startowa.


Regularnie się rozciągam, inaczej nie mogę optymalnie się ułożyć przy bojach.

Tak czy siak ponadprzeciętna ilość mięśni + mało %
  • Odpowiedz
@Filala: nie wiem, jak OP, ale zapodam ciekawostkę - olimpijscy sztangiści mają w sprincie niewiele gorsze wyniki, niż olimpijscy sprinterzy. Jest to oczywiście kompletnie inny typ treningu, ale ich osiągnięcia pokazują, że można być potwornie silnym, a jednocześnie bardzo, bardzo szybkim. Oczywiście tylko na bardzo, bardzo krótkim dystansie.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomtom666 nigdy o tym nie słyszałem, a faktycznie ciekawe, dzięki :)

@IntruderXXL Oki dziena za odpowiedzi. Dla mnie jest nadal temat "tylko" ciekawy, nie jestem aż takim zapaleńcem jak Ty, ale doceniam i szanuję.

Co do tego koksu to mi nie chodziło o twoją masę i 1% tłuszczy tylko o takie trochę więcej mięśni, trochę mniej tłuszczu co jest oczywiście osiągalne przy odpowiednim samozaparciu. Może się źle wyraziłem, mózg już nie pracuje,
  • Odpowiedz