Wpis z mikrobloga

@franzie: Bardziej mi chodziło o to by im zwracać uwagę by się za siebie wzięły :P
Mówiac do wieloryba że "tylko prawdziwy facet leci na kształty" albo " Jest XXI bycie okrągłą jest modne!" jest szkodliwe :/
Ja wiem że sam jestem atm trochę przy ciele ale jak tylko naprawią mi kolano biorę się za zrzucenie tego worka tłuszczu bo to jest po prostu obrzydliwe!
@nietosamo: ciekawy jest ten efekt jojo, przy takiej tuszy, to chyba musiała w krótkim czasie przeskoczyć z np. 2000 kcal na 6000 kcal.
Nie zorientowała sie, że z dnia na dzień zaczęła jeść kilka razy wiecej? Ktoś jej apki z liczeniem kalorii usunął i wagę kuchenną zabrał? Przecież to kwestia przyzwyczajenia, jak ja raz na grillu postanowiłem, że się jak za starych czasów porządnie objem, to na następny dzień miałem wrażenie,
@Niebadzlosiem: No akurat zgadzam się, że tak otyłe osoby powinny schudnąć choćby dla własnego zdrowia. Wiadomo, dbanie o nienaganną sylwetkę to masa wyrzeczeń i dużo pracy, ale dobrze byłoby choćby mieścić się w BMI. I wmawianie ludziom, że otyłość jest Ok nie jest w porządku. Ale póki nie jest to dla mnie bliska osoba, to nie mam zamiaru zwracać nikomu uwagi, jak ma wyglądać.
@wojtas_mks Najpierw była otyła, później schudła i napisała książkę, a potem znowu przytyła i już taka duża wyszła za mąż... Dla ścisłości, żeby nie było, że niby spasła się po ślubie. :-)