Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #nofapchallenge #dziennikwyjsciazprzegrywu

Cześć Mirki,

Znacie pastę o Sylwii z Tindera i braku asertywności? xD W sumie trochę podobna historia stała się moim udziałem. Umówiłem się na rolki z dziewczyną z tindera (ok, sam przesunąłem, a nie telefon spadł mi na ryj xD). No i wszystko spoko, fajna dziewczyna, no ale dupy mi nie urwała, więc miałem #!$%@?. Zaproponowała następne spotkanie. Myślę sobie, no spoko, byle nie smucić gdzieś na kawie, bo mnie nie jara laska. Poszliśmy na rower i spoko. Chyba się jej spodobało, bo mówi, że musimy znowu się przejechać. Pomyślałem sobie wtedy, że ok w sumie to mógłbym się z nią nawet zaprzyjaźnić, bo taka bezproblemowa, zawsze uśmiechnięta, pozytywna osoba. Ale żeby nie być #!$%@?, to jak pójdziemy na ten rower, to muszę z nią o tym pogadać.

Poszliśmy na ten rower, jedziemy, to jakoś głupio poważnie rozmawiać. Na szczęście siedliśmy w knajpie z piwkiem, to myślę sobie będzie okazja. Ale hmm... zaczęliśmy rozmowę i jakoś tak zleciało, że nie było kiedy poruszyć tego tematu a już trzeba było się żegnać. Jeszcze na pożegnanie ja ją chce całować w policzek, a ta mnie w usta :S Pszypał trochę.

Spotkaliśmy się znowu, ja z myślą, że tak właściwie, to no z twarzy mi się jakoś szczególnie nie pociąga, ale w sumie nie przypatrywałem się dobrze czy mi się podoba jej ciało, tylko zauważyłem, ze ma całkiem spore cycki. Pewnie dlatego, że mój mózg nie zakwalifikował jej jako "super dupy, którą trzeba obczaić". No ale patrzę, że w sumie spoko, więc może trzeba się pokierować starożytnym porzekadłem "kto wybrzydza ten nie rucha".

Na razie było dopiero macanko, więc zgodnie ze "słownikową" definicją nadal jestem przegrywem, ale myślę, że to kwestia czasu. Oczywiście nie czuję, żeby to cokolwiek zmieniło w moim życiu xD

Przy okazji to jebnąłem sobie patent żeglarski, bardzo fajna sprawa, polecam Miraski.
O, i w końcu przestałem failować z #nofapchallenge - dziś mijają 2 tygodnie od ostatniego samogwałtu :D
  • 4