Wpis z mikrobloga

  • 952
Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba będzie tego żałowała do końca życia. (ZDJĘCIA W KOM.)
Kobietki, jeżeli naprawdę chcecie robić coś ze swoją twarzą, to idźcie do osoby, która szkolila się w tym kilka lat, a nie była jedynie na 12h kursie.
#afera #kosmetyki #oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski
BeachYes - Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba...

źródło: comment_EfQvrz0Kuizo8u7hm7DjNuNWIcwfduLz.jpg

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może podnoszony lament, żeby takich gabinecików zabiegowych nie obejmować wiedzą lekarską i uzyskiwaniem odpowiednich kwalifikacji był błędny. Jak widać każda Grażyna w paskach zamiast brwi otwiera gabinet, powstrzykuje tu i ówdzie i efekty widać.
  • Odpowiedz
@BeachYes:

Uprzejmie proszę o zaniechanie naruszeń w postaci rozpowszechniania zniesławiających mnie informacji blablabla

GORĄCO POLECAM GABINET MAKIJAŻ PERMANENTNY PAULINA SZECH METAMORFOZA MEDYCYNA ESTETYCZNA, EFEKT KOŃCOWY NIE DO OPISANIA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nama: p---------e. lekarz różni się jedynie tym że może wystawić recepte z antybiotykiem. i niczym innym.
Równie dobrze lekarz może coś s-------ć.
Przed takimi zabiegami należy przeprowadzić z klientem ankiete. i mieć odpowiednie ubezpieczenie. Mało masz błędów lekarskich?
Należy jeszcze rozróżnić kosmetologa (osobę po odpowiedniej szkole/studiach) a karynę po weekendowym kursie.
Tak wypowiadam się bo moja żona się zajmuje takimi rzeczami. Ma ukończone studia kierunkowe i ma pojęcie co i
  • Odpowiedz
@BeachYes: jak dla mnie obie są siebie warte XD
z jednej strony przeraża mnie pani "kosmetyczka" która podejmuje się takich rzeczy (gdzie wydaje mi się, że kosmetyczki nie mogą tego wykonywać) no p----------a jakaś.
z drugiej iść na zabieg wstrzykiwania czegoś w twarz do kosmetyczki zamiast do poważniejszego gabinetu...bo co, bo taniej pewnie, co nie? kojarzy mi się z takim grażynowym myśleniem A CO BEDE PRZEPŁACAĆ KRYŚKA SE ZROBIŁA I
  • Odpowiedz