Wpis z mikrobloga

Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba będzie tego żałowała do końca życia. (ZDJĘCIA W KOM.)
Kobietki, jeżeli naprawdę chcecie robić coś ze swoją twarzą, to idźcie do osoby, która szkolila się w tym kilka lat, a nie była jedynie na 12h kursie.
#afera #kosmetyki #oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski
BeachYes - Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba...

źródło: comment_EfQvrz0Kuizo8u7hm7DjNuNWIcwfduLz.jpg

Pobierz
  • 283
@Eyan: takie kursy nie powinny w ogole istnieć :/ wiecej szkody robią niż dobrego. Zauważ, ze większość obecnych karynek, córeczek tatusia, otwiera takie cos... co do klientek to zapewne mozna podzielic na głupie, jak ta na zdjęciu, ale tez takie, które nie wiedza jakie one maja kompetencje. Ufają im, a przecież kosmetyczka odpowiada za bezpieczeństwo swoich pacjentek. Przynajmniej tak powinno byc, tak jak u lekarzy czy farmaceutów.
@BeachYes: Ehe, a wiesz, że pobieranie krwi polega na wkłuciu się w żyłę?
Tutaj miałeś NIE WBIĆ się w żyłę/tętnicę (jakby wkłuła się w tętnicę, to pewnie trysła by krew...)

Żyły i tętnice przecież widać dobrze, nawet jak nie to podejrzewam, że specjalista użyłby jakiejś lampy pod UV po zastosowaniu barwnika by dokładnie widzieć rozkład żył i wszczepić tę substancję pod skórę w bezpieczne miejsce.

Koszty? Pewnie zerowe.
Po prostu daje
@BeachYes Ostatnio czytałam artykuł w którym kosmetolog (kosmetyczka), taka po szkole wyższej żaliła się, że doktorek robi kurs weekendowy i zajmuje się botoksem, a przecież wymaga to doświadczenia itp. W sumie to kazdy ma trochę racji tzn. kosmetolog wie co to znaczy ładnie, a taki lekarz poprawnie.
Mi to tam rybka, bo nie korzystam i nie zamierzam, ale jedno jest pewne. To jest to doświadczenie którego szukają na rynku ( ͡°
@RustCohle: jezu człowieku jaki ty jesteś głupi, jest różnica między ryzykiem związanym z zabiegiem a ewidentnym błędem, po co się wypowiadać skoro nie masz o medycynie pojęcia? może chcesz jeszcze wrzucić swoją własną opinię na temat no nie wiem, grup prostych czy jednak tylko o medycynie #!$%@? głupoty? oslo jeśli będziesz miał kiedyś wstrząs po zjedzeniu orzeszków to pomyślisz sobie "eh dobrze mi tak, takie jest ryzyko związane z jedzeniem orzeszków"?