Wpis z mikrobloga

  • 952
Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba będzie tego żałowała do końca życia. (ZDJĘCIA W KOM.)
Kobietki, jeżeli naprawdę chcecie robić coś ze swoją twarzą, to idźcie do osoby, która szkolila się w tym kilka lat, a nie była jedynie na 12h kursie.
#afera #kosmetyki #oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski
BeachYes - Chyba będzie afera!
Pewna dziewczyna była na zabiegu u pani Pszech i chyba...

źródło: comment_EfQvrz0Kuizo8u7hm7DjNuNWIcwfduLz.jpg

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@Ink_702963: jak widać, można. Mi kiedyś lekarz dentysta wbił znieczulenie w żyłę. Na szczęście obyło się bez ogromnych dramatów, po prostu przez dwa tygodnie chodziłam z wielkim fioletowo-zielonym siniorem na pół twarzy, a przez tydzień byłam jeszcze spuchnięta jak po wyrwaniu ósemek. No i musiałam mieć usunięty zdrowy ząb poniekąd przez to, bo zaczęłam puchnąć niemal od razu po znieczuleniu i nawet nie zrobiono tego, z czym przyszłam. I robiła
  • Odpowiedz
  • 0
@BeachYes jedna i druga dobra i siebie warta . Jedna oszczędza druga nic nie umie i w końcu ta piersza chce od drugiej kasę. Niech jej zwróci te 30zl za zabieg i elo
  • Odpowiedz
@MrBoston: > Dodała jeszcze jako ciekawostkę, że w ich gabinecie medycyny estetycznej nawet pani doktor bardzo rzadko godzi się na kwas hialuronowy na czoło właśnie ze względu na ryzyko martwicy.

Trochę średnio mi się chce w to wierzyć, mam dość duży kontakt z ludźmi od medycyny estetycznej i takie zabiegi są bardzo popularne i lekarze ich nie odmawiają. Sęk w tym, że na czoło jest często wygodniejszy, skuteczniejszy i mniej
  • Odpowiedz