Wpis z mikrobloga

Mój różowy szuka pracy w domu. Z racji ze nasza córka jeszcze nie ma nawet roku a piniondz potrzebny rozgląda się za jakimś zajęciem. Mgr. Zarządzania Projektami, lubi sport, ale żadnej pracy się nie boi. Macie jakieś pomyły jak dorobić w domu?

Miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#praca #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pieniadze
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@shlepy 700 za żłobek to całkiem spoko. Nawet jak zarobi 2k to większość ma dla siebie, a przecież z czasem kasa będzie większa. Moja różowa poszła do pracy za 1800, gdzie za przedszkole płacimy 1400. Wyrobiła się, awansowała i teraz już nie ma kompleksu że zarabia tylko na przedszkole :) a dzieciak o wiele lepiej rozwija się wśród innych dzieci
  • Odpowiedz
moze byc PMem zdalnie. Nie kazdy projekt wymaga stawiania osobiscie na bacznosc


@baldi: Na przykład? Pytam z czystej ciekawości, bo mam zupełnie inne doświadczenia. Sam byłem PM przez parę lat.
  • Odpowiedz
@EmTeKa: kontaktu z dziecmi malej nie brakuje. Ja mam mieszane odczucia co do żłobków. Różowy i tak bedzie siedziec w domu bo staramy sie o drugie dziecko.. Może potem trzecie. Nastepny temat ze w malym miasteczku nie wiele jest pracy dla kobiet nawet za 2k. Dziocha chce na razie pracowac w domu. Ja jekndo pracy niewyganiam.
  • Odpowiedz
Google Analytics I Google ads niech ogarnie.


@najman: to jest bardzo dobry plan, bo po pierwsze nie trzeba od razu znać 1001 technologii (jak w przypadku programowania), po drugie zapotrzebowanie jest spore, po trzecie nie ma poprawek (jak w przypadku grafików), a temat jest dość spory i myślę, że warto w niego inwestować. Do tego Google Tag Manager. Chyba najlepsza opcja dla dziewczyny.
  • Odpowiedz