Wpis z mikrobloga

Mój różowy szuka pracy w domu. Z racji ze nasza córka jeszcze nie ma nawet roku a piniondz potrzebny rozgląda się za jakimś zajęciem. Mgr. Zarządzania Projektami, lubi sport, ale żadnej pracy się nie boi. Macie jakieś pomyły jak dorobić w domu?

Miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#praca #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pieniadze
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shlepy Mgr Zarządzania Projektami? To się gdzieś studiuje przez 5 lat? Ja rozumiem podyplomówka ale główny kierunek? Ma chociaż certyfikat jakiejś metodyki? (Prince2, PMBok)
  • Odpowiedz
@Boleslaw01: no widzisz, mgr zrobila w takim kierunku. Troche lipa ale stalo stalo sie. Gdzies tam popracowala ale byly cięcia i nara. Zajawia sie zdrowiem i teraz jest trenerem ds odzywiania. Ale wyemigrowalismy z Wrocka na wies a tutaj slabo. Ludzie nie mają jeszcze tej mentalności. Troche ma klientów. Druga sprawa ze to wymaga czasu. Ona przy 10 msc córce go xa wiele nie. Stąd pytanie o prace zdalną
  • Odpowiedz
@shlepy: No to chyba dostaje kase jak pracuje? Po roku do pracy i wszystko wróci do normy, a nie wiem czy wiesz (tak da się nie wiedzieć) ale przy taki małym dziecku jest trochę roboty i niech sobie odpocznie a nie usypia dziecko a potem dalej praca, daj jej odetchnąć.
  • Odpowiedz