Wpis z mikrobloga

Mój różowy szuka pracy w domu. Z racji ze nasza córka jeszcze nie ma nawet roku a piniondz potrzebny rozgląda się za jakimś zajęciem. Mgr. Zarządzania Projektami, lubi sport, ale żadnej pracy się nie boi. Macie jakieś pomyły jak dorobić w domu?

Miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#praca #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pieniadze
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Suheil-al-Hassan: Jest trenerem ds odżywiania. Z racji tego, że mieszkamy w małej miejscowości ma mało klientów. Zarabia na tym jakieś 1,5 k max. Musiała by otworzyć swoją placówkę w mieście powiatowym, a nie będzie miała na to czasu przy większej liczbie dzieci. Stąd pomysł na prace zdalną. Po za tym ja jestem na dobrej drodze do otwarcia swojej działalności. Damy radę. Jest wiele rozwiązań życia tanio. Odnośnie dzieci pierwszy lepszy
  • Odpowiedz
@Milady88: Piniondz zawsze jest potrzebny. Wystarczy do wszystkiego rozsądnie podchodzić. Nie marnotrawić kasy. Zamiast zamówić pizze, robię ją sam. Za połowę ceny. (lepsza niż kupna) Sekret małych liczb. Takich przykładów jest wiele. Trzeba włączyć myślenie i dwa razy się zastanowić czy dana rzecz jest nam potrzebna. :):):)
  • Odpowiedz
@shlepy: Tu nie chodzi o to by stale obcinać koszty, a o to by nie musieć tego robić.

Po prostu jako facet bądź odpowiedzialny. Praca zdalna nie często się u nas zdarza, może w przypadku programistów. Jeśli jesteś w stanie to utrzymać to dobrze, jeśli nie, zrewiduj plany. Pranie tych pieluch to też czas i też pieniądz. Nie każdy musi mieć iPhone, nie każdy też musi mieć konsolę czy pralkę,
  • Odpowiedz
@shlepy Jest duże zapotrzebowanie na PMów w IT. Dziecko do żłobka i bierzesz je na klatę na jakiś czas. , Żona chwilowa migracja do dużego miasta powiedzmy na 6 miesiecy, Praca w korpo, budowanie doświadczenia. Potem praca zdalna, gdzie jest mieszkacie
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: Na pewno nie żyje po to by te rzeczy posiadać, odnajduję szczęście w innych aspektach życia. Żyjemy na dobrym poziomie, nic nam nie brakuje. Oboje jesteśmy szczęśliwi. Mamy świadomość swoich potrzeb i je spełniamy. Ja nie potrzebuje konsoli, nie potrzebuje innych złodziei czasu. (pranie pieluch to parę minut. Koszt Pampersów na cały okres pieluszkowania to ponad 3k zł.) Czerpie radość z czasu z córką i żoną. To mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@Shadou: tam są jakieś dziwne stawki. Generalnie chyba jakaś 1/200 tego co widzowie dotują. Dostała 66$ za cały dzień .. wypłata jest od 100 ( ͜͡ʖ ͡€) wtedy się pożegnaliśmy :)
  • Odpowiedz