Wpis z mikrobloga

Mój różowy szuka pracy w domu. Z racji ze nasza córka jeszcze nie ma nawet roku a piniondz potrzebny rozgląda się za jakimś zajęciem. Mgr. Zarządzania Projektami, lubi sport, ale żadnej pracy się nie boi. Macie jakieś pomyły jak dorobić w domu?

Miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#praca #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pieniadze
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shlepy: niech założy konto na Upwork :) zlecenia dla freelancerów, może zacząć od najprostszych, jakieś Excele itp. Z czasem jak nabije sobie expa, to powinny zacząć wpadać lepsze zleconka
  • Odpowiedz
  • 0
@shlepy jak zna jakies jezyki, to niech sie skontaktuje z malymi biurami tlumaczen, oni czesto szukaja ludzi do PeeMowania.
  • Odpowiedz
@bi-tek: Ogarnia klientki, ale nie wiele z tego ma. Musiala by ostro ruszyc z promocja swojego biznesu ale nie chce bo planujemy nastepne dziecko. Branża jest taka, ze nie będzie mogla olac klientów bo straci zaufanie. Stąd jej pomysl na dorabianie. Ja jej nie zmuszam, Ona sama sie poczuwa bo nie chce bym w znacznym stopniu ja za wszystko płacił. Skarb kobieta:p
  • Odpowiedz
@ostoja: roznica jest taka, że nie uklada jadlospisow tylko wyrabia zdrowe nawyki zywieniowe. Kursy i wyklady po calej Polsce. Masa materiału przerobiona. Kobita dużo wie, bez wyksztlcenia. Braklo jej jednego wykladu gdzies w Bydgoszczy by miec pelnoprawny tytuł dietetyka. Dziecko sie urodzilo i nie dala rady jechać
  • Odpowiedz
@shlepy: -praca wykopek 15k, cały dzien w piwnicy.
Tak serio zdalnie z domu by zarabiac miło, to cieżka sprawa. Jak język obcy opanowany to mozna tłumaczyć;
pisać prace różne uczniom do liceum, czy półka wyżej licencjaty itp.
  • Odpowiedz