Wpis z mikrobloga

#!$%@? czemu ludzie ciągle się podniecają ta blok ekipa? Przecież te nowe odcinki to gówno na siłę że nie rozumiem czemu w komentarzach tak się wszyscy podniecają.
No serio co w nowym odcinku z tym ochroniarzem jest śmiesznego?
Tak analizując na szybko:
Który moment można uznać za zabawny?
Że gównem auto obrzucili? Ile razy już te zemsty na autach były? 10? A może jak zaczął kręcić się na rondzie i strzelać samochodem?
A może jak wziął te dziewczynę w wiadomym celu świecie przekonany że się uda a ona sobie wyszła?
A może jak chcieli wejść do klubu a ochroniarz nie oddał im 8 zł za wejście?
Nie było w tym jednego zabawnego momentu te filmy powinny być #!$%@? łapkami w dół na dzień dzisiejszy bo to #!$%@? niesamowita.

Wrzucam klasyka żeby przypomnieć na czym polegał fenomen Walaszka.

#blokekipa #gitprodukcja #kapitanbomba #walaszek #przemyslenia
korporacion - #!$%@? czemu ludzie ciągle się podniecają ta blok ekipa? Przecież te no...
  • 16
  • Odpowiedz
@korporacion: Blok ekipa ma swoje momenty, czy też postacie. Pan Wiesio np (tak wiem że xero Łęciny), albo Wiesław i pierdzące mielone. To samo z Egzorcysta, który na początku bardzo słaby (hejtowałem), ale druga seria już zdecydowanie lepsza. Bomba na pewno wróci, on albo jego syn. To tylko kwestia czasu i kasy.
  • Odpowiedz
@korporacion: Walaszek od zawsze przedstawiał realia Polski na swój sposób. Jednak w nowych serialach brakuje tego czegoś. Brakuje głupkowatego humoru. Żartów o ku+asach i dupach na każdym kroku. Takiej dziecinady nawet. Blok ekipa ma już bardzo powtarzalne schematy, a Egzorcysty już nie oglądam bo mnie nudzi. Bomba to jest to
  • Odpowiedz