Wpis z mikrobloga

  • 15
Czy to możliwe ze w wieku 19 lat miałem zawał? ( ͡° ʖ̯ ͡°) o 6 obudził mnie ból w klatce piersiowej, takie jakby kłucie w mniej wiecej rytm uderzeń serca
#pomocy #medycyna
  • 51
  • Odpowiedz
Idź do lekarza tak jest to możliwe. Zawał to zablokowanie którejś żyły w sercu. I tak możesz nie umrzeć od tego moja teściowa zaczaila po tygodniu że miała zawał.
  • Odpowiedz
@NDSS: a tak serio, to przerabiałem kiedyś temat, tez bałem się, ze mam zawał, ale w Twoim wieku zawał to prawie pewny zgon od razu. Młodzi przechodza zawał dużo gorzej jak starsi.
Ale nie martw się, ten ból prawie na pewno nie ma nic wspólnego z sercem.
  • Odpowiedz
@NDSS: ja miałem wypadanie płatka zastawki mitralne, też ściskało ale chyba się naprawiło samo, przy takich bólach wklacie wal od razu do kardiologa niech Ci jebnie echo serca to od razu się uspokoisz.
  • Odpowiedz
Najczęściej taki ból jest spowodowany problemami nerwowymi (mówię poważnie:)) . Możesz iść do lekarza dla świętego spokoju ale lepiej się zastanowić czy ostatnio nie miałeś za dużo stresów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@NDSS gdzie żeś wyczytal o jakims sciskaniu w sercu. Przy zawale ból jest promienisty i rozchodzi sie po calej klatce piersiowej. Kłucie w sercu to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz