Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam pewien problem.

Aktualnie pracuje jako konserwator. Oficjalnie będzie to już około 5 lat, a nieoficjalnie pracuje jako konserwator i... informatyk, ogrodnik, budowlaniec, elektryk, organizator imprez... Troszkę mnie to wszystko zaczyna irytować, bo moja wypłata średnio wynosi 1900-1950 netto i to w pracy PAŃSTWOWEJ! #zarobki #pracbaza

Mimo ze traktowany jestem dobrze, chociaż z roku na rok coraz gorzej, to jak na pracę państwową zarobki trochę... tragiczne.
Hobbistycznie zajmuję się głupotami w PHP, takie tam moje hobby. Niestety mój j. Angielski kuleje. Angielski na studiach jakoś zniosłem... ale tylko dlatego że się uczyłem "na pałę". #praca #php

Z dokumentacją jakoś sobie radzę (kiepsko, ale radzę). Mam szanse zaistnieć na rozmowach o pracę znając podstawy php? Konto na github`ie mam od 4 lat praktycznie, jakieś drobne moje serwisy skończone i działające posiadam. Posiadam nawet jeden projekt który udało się sprzedać... w mojej pracy. //oczywiście za darmo #pracait #it

Angielskiego uczę się już 13 lat... i dalej jestem matołem, chciał bym biegle mówić i móc zaistnieć na rozmowach (wszędzie jak widziałem język jest wymagany) tak więc: jak skutecznie nauczyć się Angielskiego? Mam z tym bardzo poważny problem.
Dzięki wszystkim za wszelkie rady i pomysły co do nauki angielskiego! Pozdrawiam. #naukaangielskiego #angielski

ps. mój poziom po 13 latach oceniam na A2
  • 5
@dezerterkts przede wszystkim słuchać i śledzić tekst, angielski film z angielskimi napisami, śledzenie tekstu piosenki i rozpisywanie wszystkich słów i zwrotów, których nie znasz + ew. jakiś kurs, ale jak po 13 latach nauki oceniasz siebie na A2 to jeszcze pare solidnych lat pracy przed tobą

ja sie stale ucze od 5 roku życia, czyli ponad 25 lat a i tak zawsze siedze i dłubie żeby wiedzieć więcej

btw język na studiach