Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #ps4 i #xboxone zwołuje was tutaj chyba już w oczywistym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Która konsola Xbox one X czy PlayStation 4 Pro? Ale żeby nie było że tak bez żadnych informacji o mnie to:

- mam #xbox360
- znajomy ma one
- 4k, HDR itp. mnie nie interesuje, monitor 1080p here
- wolę jakieś strzelanki czy przygodówki niż wyścigowe

Aktualnie jestem skierowany bardziej w stronę PS4PRO, liczę że zmienicie moje zdanie, albo utwierdzicie w obecnym.


#ps4 #playstation #ps4pro #xboxone #xbox #xboxonex #konsole
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Karakan_yeabunny: Ach, i jeszcze taka ciekawostka.
Kiedy zadajesz tutaj pytanie którą konsolę wybrać, to 95% użytników forum wykop pe el będzie robiło cię w #!$%@? pomijając wady "swojej" platformy, jednocześnie udając że ta "wroga" nie ma zalet. Wszystko byle przeciągnąć cię na swoją stronę xD
  • Odpowiedz
Po pierwsze: -kup to co maja znajomi a jak nie masz znajomych z którymi mógłbyś grać/ wymienić.się gierkmi to wtedy się zastanawiaj
Co do obu konsol to z plusów xbox:
-Forza,GoW
-EA acess
-możliwość kupowania gier.z.innych regionów
-tańszy gold niż PS plus
  • Odpowiedz
Ps4 fat to po prostu pierwsza wersja, pod każdym względem gorsza od slima.


@Asterling: Nie pod każdym. Slim w przeciwieństwie do FATa nie posiada wyjścia optycznego, a niektórym (w tym mi) może na tym zależeć.

wolę jakieś strzelanki czy przygodówki niż wyścigowe


@Karakan_yeabunny: No i sam wybrałeś PS4.
  • Odpowiedz
  • 0
@Karakan_yeabunny Moja dawna wypowiedź, ktorą umieściłem w podobnym wpisie co Twój teraz.
Posiadając od 2006r. Xbox360 postanowiłem, że w nowej generacji postawię na PS4. Tak też zrobiłem. Jednak po pierwszym miesiącu fascynacji nowym sprzętem konsola Sony zaczęła mnie w jakiś sposób męczyć. Co i raz porownywałem ją do Xboxa360. Grając na niej czułem się jakbym grał w gościach, a nie na swojej konsoli. Wytrzymałem tak 10 miesięcy, po czym kupiłem XONE,
  • Odpowiedz