Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #ps4 i #xboxone zwołuje was tutaj chyba już w oczywistym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Która konsola Xbox one X czy PlayStation 4 Pro? Ale żeby nie było że tak bez żadnych informacji o mnie to:

- mam #xbox360
- znajomy ma one
- 4k, HDR itp. mnie nie interesuje, monitor 1080p here
- wolę jakieś strzelanki czy przygodówki niż wyścigowe

Aktualnie jestem skierowany bardziej w stronę PS4PRO, liczę że zmienicie moje zdanie, albo utwierdzicie w obecnym.


#ps4 #playstation #ps4pro #xboxone #xbox #xboxonex #konsole
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling : też sądzę że z powodu exów brałbym ps, @kawa_z_kota a pro chciałem brać z powodu rzekomych lepszych FPS i grafiki, ale nigdy nie miałem okazji sprawdzić coś więcej na ten temat. A moje zakłopotanie wzięło się z powodu że usłyszałem o tym całym EA Access i chciałbym się dowiedzieć czy z tego powodu lepszym wyborem nie będzie Xbox
@Karakan_yeabunny: Moim zdaniem są to tak małe różnice że nie ma sensu, ja gram zawsze w opcji z większą rozdzielczością więc wydajność powinna być taka jak na slim a i tak żadnych ścinek w żadnej grze jeszcze nie widziałem. A co do EA Access to na ps masz plusa który może daje mniej gier ale zawsze coś a gry EA i tak możesz zagrać na pc itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asterling: jakie są różnice między slim, a zwykłym PS4, jest jakaś lepsza wydajność czy o co chodzi. Przy okazji zapytam jak to plus w ps wygląda, co to jest, bo jako posiadacz 360 nigdy się tym nie interesowałem, jakbyś wytłumaczył co to albo podesłał jakiś sensowny artykuł na ten temat to byłbym wdzięczny ()

@juma777 w sumie ciekawa opcja :D, ale chyba bym się
@Karakan_yeabunny: Xbox one x , mam i polecam , masz kumpla z xboxem to czasem pogracie razem , masz 3 abonamenty do wyboru Xbox Live Gold jest praktycznie obowiązkowy . EA Access wychodzi na rok tanio . I najnowszy Xbox Game Pass można raz od święta wykupić bo jest drogo, niedługo będzie za 40zł na miesiąc , ale w tej cenie będą najnowsze premiery na czas posiadania abonamentu. Aktualnie Microsoft inwestuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aryss: szukałem i między tymi konsolami jest już taki wyścig zbrojeń że te coraz to głębsze parametry słabo ogarniam (bo po co w konsoli więcej ram skoro ta sama gra w mniejszej ilości ramu tak samo działa). Doszedłem do wniosku że kupując konsole kieruję się tylko grami wychodzącymi na nie i byłem ciekaw jakie inne argumenty przemawiają za i przeciw
@Karakan_yeabunny: zalety ps4 to sa wieksza ilosc graczy w pl ( czyli potencjalnie wieksza ilosc znajomych) + gry exlusive. ( exy na xboxa to sa gry ktore albo sa na xbox + pc albo xbox + ps4 ). Co do ilosci i poziomu exow sony only to tak naprawde sa do policzenia na palcach obu dłoni i w wiekszosci wypadkow doznania glownie single player ( na ktore spokojnie mozna sobie wypozyczyc
@Karakan_yeabunny: Nie rozumiem tego pytania. Skoro znasz najważniejsze zalety obu konsol, to po prostu postaw na wadze z jednej strony zachowanie biblioteki z X360 i grę ze znajomym(jak rozumiem w exy MS masz z jakiegos powodu #!$%@?), z drugiej interesujące cię exy od Sony i sprawdź która strona przeważa.
Można jeszcze pisać, że ta konsola to ma lepsze parametry, a ta znowu lepszego pada, ale to naprawdę jest pomijalne ;d