Wpis z mikrobloga

https://www.aliexpress.com/store/product/Super-Creality-3D-Ender-3-3D-Printer-DIY-Kit-Lowest-Price-Promote-Printing-size-220-220/2846085_32858931034.html?spm=2114.12010612.8148356.2.79ab3de8kxLvdx

ta oferta jest legit? podoba mi się opcja dodania szkła, a z gearbesta nie chce mi się czekać tyle dni (chyba mają straszne opóźnienia, braki czy coś) nigdy nic nie zamawiałem z aliexpress, tymbardziej drukarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#druk3d #aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nolios: je wiem jak ta drukarka, ale nigdy nie mailem żadnych problemów z Ali. Dopóki nie potwierdzisz, ze otrzymałeś drukarkę to sprzedający nie dostaje przelewu.
  • Odpowiedz
@nolios: A dlaczego ma być nie legit. Jak nie dostaniesz zamawianego towaru to mały żółty brat nie dostanie kasy, tak to tam działa. Owszem od czasu do czasu zdarzają się błędy cenowe jak to w życiu.
  • Odpowiedz
@tenbatonik
poniekąd, szukam spoko i w dodatku taniej drukarki od miesięcy, zawsze nie miałem czasu ale w końcu trzeba coś znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w takim razie mam jeszcze jedno pytanie, opłaca się dokupywać stricte od osoby co sprzedaje drukarke hartowane szkło? albo jakieś inne dodatki te całe nozzles, laser itd

a no i przepraszam za moją niewiedze, nie wiedziałem że aliexpress działa na takiej zasadzie
  • Odpowiedz
@nolios: posprawdzaj ceny. Ja mam anet a8 kupiłem w styczniu-lutym jakoś za 420 zł ^^ dobra sprawa jeżeli chodzi o zapoznanie się z drukiem 3D w "małych" pieniądzach(jak na drukarki 3D).

Nie zapomnij użyc cashbacku np z planetplus bo zawsze te 8% można kupić drukarkę. Tyko maksymalna kwota transakcji musi być 50%, to piszesz do gościa z ali, że kupisz 5razy ale żeby zmienił cenę tak aby w sumie wyszła
  • Odpowiedz