Wpis z mikrobloga

Okej to mam kilka pytań. Ogólnie trenuje rano na czczo ale Czy nie lepiej wypić przed treningiem białko a potem po 4.5g kreatyny przed i po treningu? Trening siłowy 4x w tygodniu (w tym w jednym dniu dodatkowo cardio) oraz 2x cardio.
  • Odpowiedz
Rozumiem. To w takim razie będę pijał rano przed treningiem kreatynę oraz po treningu białko. Na samym początku chciałem po treningu zjadać normalny posiłek kurczak + kasza z warzywami ale od węgli rano strasznie źle funkcjonuje :|
  • Odpowiedz
@Sparrowekk: Może posiłek jest za ciężkostawny. Zjedz może jakieś tosty + mięso lub rozgotowany ryż z WPC albo owsiankę/jaglankę. Lub jaja - też nie zalegają specjalnie. Wywal warzywa ze śniadania - za dużo błonnika przed treningiem
  • Odpowiedz
@Sparrowekk: zwykły pszenny, razowy ma jeszcze więcej błonnika niż warzywa na 100 g ¯\_(ツ)_/¯. Maca też może być. Albo jakieś płatki kukurydziane. Jak trochę bardziej przetworzone Ww zjesz na 1 posiłek to nic się nie stanie, a przynajmniej komfortowy trening zrobisz bez problemów żołądkowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sparrowekk: @Kasahara: jeśli treningi dobrze Ci idą na czczo, to możesz też nie zmieniać tego. Ja od wielu lat trenuje zawsze na czczo i inaczej nie potrafię.
Jeśli pijesz natomiast kawę /kofeinę przed treningiem, to nie bierz wtedy krety, bo udowodnione jest zaburzone jej oddziaływanie - wtedy po treningu po śniadaniu na przykład bierz :)
Aha, nie słuchaj bro-science ziomeczków o potrzebie brania 20g krety na dzień -
  • Odpowiedz
@Kasahara:
Czyli mleko + ryz rozgotowany + wpc + woda zblendowane razem po treningu jest bez sensu jesli dla takiego normika jak ja trzymam tak czy srak conajmniej to 2g/kgmc ? :( Mam tu na mysli easy wchlanialnosc, pomimo swiadomosci ze synteza amino i tak dluzsza niz wiekszosc przypuszcza jakies benefity takiego eliksiru panoramixa sa :P

A skoro w temacie kreatyny - nie chce robic z logiki k---y ale gdy
  • Odpowiedz