Wpis z mikrobloga

@Queltas: Brak żywności - niedostępne niektóre misje / Głód
Brak towarów - populacja NPC w osadzie zmniejsza się / mniejsza zdolność bojowa / obronna osady, niedostępne niektóre misje
Brak uzbrojenia - brak pasywnej premii do rozwijania techniki u osadników (tajna statystyka, bo nieco bardziej skomplikowana od XP bohaterów i umiejętności), niedostępne niektóre misje, mniejsza zdolność bojowa / obronna osady

Mechaniki głodu jeszcze nie przedstawiam, bo po co straszyć graczy.
  • Odpowiedz
@Queltas:

Korzystanie z umiejętności oraz udział w misjach wpływa na zdobywanie doświadczenia. W pierwszym przypadku dostajesz XP bohatera gracza i używanej umiejętności, w drugim XP bohatera gracza + inne w zależności od misji.


nie rozdałam jeszcze nikomu, bo mi się formuła sypnęła, usiądę do niej wieczorem.
  • Odpowiedz
@Queltas: Póki trwa debata, wolałabym nie. Zakaz służy jedynie ograniczeniu spamu, ale kary przewiduję tylko za zaśmiecanie wątków kwartalnych, gdzie przekopanie się przez setkę merytorycznych komentarzy jest dla graczy wyzwaniem, stąd takie rygorystyczne zasady.
  • Odpowiedz
Żeby nie spamować pod wpisem o wyprawie, to zrobię ooc tutaj
Kruci, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw w Lakunvik. Aż szkoda że zostałem w osadzie. Chociaż w ten sposób chyba mam większe szanse na przeżycie i wyprawę na słowian
  • Odpowiedz
@Onde: Strzelam, że się starzejesz. Niestety starość nie radość, mam nadzieje, że trumna już wybrana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swój szczyt siły bohater osiąga w wieku 29-33 lat, potem zaczyna ją powoli tracić.
  • Odpowiedz