Wpis z mikrobloga

@lacuna czy jest jakiś limit pisania incharacter pod postami narady? Czy może do tego bedzie oddelegowany inny post? Czy budowa swiątyni bedzie miala jakis wątek by sobie tam pospamować?
  • Odpowiedz
@Diamond-kun:

czy jest jakiś limit pisania incharacter pod postami narady?

Aż się boję odpowiedzieć na to pytanie. Tymczasowo nie robię żadnych limitów do dyskusji między graczami, a jeżeli potrzebujesz do dyskusji NPC to już najlepiej tylko z wnioskami, a nie pytaniami o opinię :)

Czy budowa swiątyni bedzie miala jakis wątek by sobie tam pospamować?

Nie, wątek świątyni będzie się przewijał na kolejnych Radach do czasu jej ukończenia lub porzucenia
  • Odpowiedz
@lacuna: Jedna rzecz mnie nurtuje - wioska nie ma żadnych statków, ale jak rozumiem to chodzi o okręty wojenne? Jako wielorybnik mam chyba jakąś swoją małą krypę, na której będę mógł wyruszyć w piękny rejs i upolować jakąś morską gadzinę?
  • Odpowiedz
@Onde: Tak jest. W dodatku to nie do końca jest brak okrętów wojennych, tylko np istniejące okręty, które wymagają napraw. Mechanika zawiera wiele uproszczeń, które pozwolą grać większej ilości osób. Fabularnie nie widzę przeciwwskazań, żeby każda rodzina miała jakąś małą łódkę albo powóz, który pozwoli im się przemieszczać.

Niedostępne jeszcze migracje między wioskami też odbywać się będą bez konieczności wyprodukowania przez Szkutnika łodzi.
  • Odpowiedz
@Mnichuy

Czy można zamiast pracowania skupić się tylko na treningu fizycznym i sztuce walki?


Na razie nie ma takiej możliwości, ale praca wpływa na trening fizyczny (Siła), a praca Kowali w osadzie wpływa na poprawę techniki wszystkich osadników.
  • Odpowiedz
@lacuna Gram łuczarzem. W mojej karcie postaci jako umiejętność główną mam wpisane "produkcja towarów", jako umiejętność poboczną "produkcja uzbrojenia". Co w takim razie mam zaplusować, aby produkować łuki? :)
  • Odpowiedz
@lacuna: 1. czy wraz z zdobywaniem siły i techniki będziemy o tym w jakiś sposób informowani?
2. Kwartał trwa 2-4 dni, głosować możemy do nowego kwartału, czy jest jakiś deadline?
  • Odpowiedz
@mac3: 1. Nie, to dodatkowa robota dla mnie, śledź na bieżąco kartę postaci
2. Deadline nie, ale po 2 dniu głosowanie może się nagle zamknąć..
  • Odpowiedz