Wpis z mikrobloga

@lacuna: To jeszcze poproszę nowy opis

Gry miałem 6 lat moją wioskę napadli wikingowie. Widziałem śmierć ojca, braci i g---t na siostrze... Byłem pewien, że i ja nie wyjdę z tego żywo. Jednak tak się nie stało i ostatecznie wraz z siostrą trafiłem w niewolę. Pojmał nas pewien stary wiking i jak zauważyłem byłem jedynym ocalałym chłopcem. Okazało się, że tym wikingiem był Ralf Zakuty Łeb - niezbyt lotny kowal,
  • Odpowiedz
@lacuna: Czy osadnicy którzy popłyną budować świątynie na Lakunvik, zdążą wrócić i wziąć udział w wyprawie na Słowian? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lacuna: Tak bez spoilerów, ale czy wyprawa na budowę świątyni w Lakunvik byłaby sprzeczna z naszymi ustaleniami, co do mojej postaci?
  • Odpowiedz
@lacuna: We wprowadzeniu napisałaś "Zaczynacie wszyscy w osadzie Hjallbrekka, położonej na północno-zachodnim wybrzeżu Bałtyku", ale na mapce w najnowszym wpisie jest to zdecydowanie bardziej południowy zachód Bałtyku. W ten sposób Lakunvik jest baardzo daleko
  • Odpowiedz
@lacuna: jak moja postać ma napisać poemat/pieśń z niedawnych wydarzeń, to mam to pisać na PW? Pod wpisem? Robić to za każdym razem, czy np. jak chcę go sprezentować jarlowi?
  • Odpowiedz