Wpis z mikrobloga

  • 1
#ing #android #tagujenanocnejbochce
Tak czytam komentarze dotyczące aplikacji i negatyw za negatywem. Spora część mówi o blokadzie starej wersji. Mam 2.7.1 I mi działa. Jaka wersja została zablokowana? Najnowsza to 2.8.2.
I jaki jest nowy wygląd aplikacji?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@GrabkaMan no i wszystko jasne. Dzięki :)
Albo korzystałem od zawsze z nowej, albo starej w ogóle nie pamiętam. Konto mam od 13 miesięcy. Nie chcę mi się wierzyć, że ktoś tyle czasu jechał na starej wersji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Clear Rzeczywiście poprzednia wersja aplikacji czyli ING Mobile nie jest już dostępna. Ta której Ty używasz to Moje ING Mobile czyli następczyni starszej wersji naszej apki. Obie aplikacje przez długi czas działały jednocześnie, aby ułatwić naszym klientom przyzwyczajenie się do zmian, które wprowadzamy ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@ING_Bank_Slaski o ile jesteście bankiem to napiszcie do moderacji o autoryzowanie konta, żeby było oficjalne

apka całkiem spoko, ale przełączanie się na maklera jest tak bezsensowne że az szkoda gadać, a do decykowanej apki nie można się logować palcem... no i nie zapamietuje konta
  • Odpowiedz
@Kic3k: dziękujemy za uwagę. Sprawdzimy nasz profil :)

Jeżeli masz telefon z Androidem od wersji 6.0 lub iOS od wersji iOS9, włączony czytnik linii papilarnych i naszą najnowszą aplikację, to możesz włączyć logowanie odciskiem palca.
Aby aktywować logowanie odciskiem palca:
- zaloguj się do Moje ING mobile
- wejdź w „Dane i ustawienia” -> Aplikacja - > Logowanie odciskiem palca -
  • Odpowiedz
  • 0
@ING_Bank_Slaski mi chodziło o aplikację makler ing.
wchodząc w moje ing klikając makler wchodzi mi na stronę www mimo że mam aplikację maklera na telefonie, a wchodząc w aplikacje maklera muszę się logować loginem i hasłem, co jak dla mnie wyklucza aplikacje piszesz zbyt długie logowanie, dużo szybciej jest mi wejść na maklera na przeglądarce przez apke moje ing

co ogólnie jest dość słabym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@Kic3k: Aplikacja Makler Mobile jest aplikacją dodatkową. Nie jest ona zintegrowana z Moje ING i działa niezależnie od niego. W związku z tym brak jest możliwości uruchomienia Makler Mobile z poziomu Moje ING.
  • Odpowiedz