Wpis z mikrobloga

No to powoli czas wrócić do diety, dźwigania żelastwa. Na wakacjach wleciało 10 kg, ale wiadomo, że wiele to retencja wodna, po takim wysuszeniu. Spróbuję od 3500 kcal choć czuję, że to może być trochę mało i będzie leciała waga w dół. Spróbuję następujące makro:

200 B, które będę stopniowo zmniejszał do 150 B na rzecz Ww
90-100 T
450 W, które będę stopniowo konwertował z B do 500 Ww jak wyżej napisałem. Trochę cukrów prostych, bo widzę, że chyba to trochę odblokowało moje SHGB

Trochę chcę przesunąć też balans trochę z JNKT w stron NKT, WNKT tak jak wejdą tak wejdą bez spinania

Jeśli chodzi o kwestie treningowe na początku tydzień spontaniczności i tak wyszło, że dziewczynę z rodziny chcę zaznajomić z siłownią, to pokaże jej główne boju. Zaczyna przygodę z zmianą nawyków, to lepsze to niż kręcenie cardio.

Osobiście idę pod skrzydła @IntruderXXL aby być #strongaf zobaczymy na ile pójdzie do przodu progres siłowy (). Zamierzam wyluzować i na siłownie chodzić co drugi dzień, a w DNT robić interwały w domu na rowerze spinningowy, który sobie strzeliłem na urodziny ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #tyjzwykopem #fullborsukworkout #silownia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara:
śledzę i czekam na dzień kiedy zobaczę na żywo na jakiejś siłowni w Krakowie, zrobię zdjęcie, wrzucę tu i podpisze "patrzcie jakie silne bydle" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robod: razem z @urak666 mieliśmy albo z nim kontakt albo z osobą, która u niego terminowała i jego szkołę więc pośrednio. Kilka w środowisku jest "śmieszków" na temat każdego trenera/metodologii treningowej, bez spiny i czegoś konkretnego.
  • Odpowiedz
okej, ale że o chorą objętość chodzi? W sumie wyniki u zawodników chyba ma? Mi to rybka, z ciekawości pytam :P
  • Odpowiedz
@Pshemeck: nie. Byłem wypłukany z glikogenu i wody. Uwierz, że w 72 h nabrałem z 71.5 do 83 kg wagi. Aby to był tłuszcz musiałbym zjeść prawie 30 000 kcal dziennie. Prawdopodobnie w ten tydzień mi na luzie spadnie 4-5 kg jak wrócę do treningów
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jesteś względnie chudy teraz więc skąd zero kcal na poziomie 3500 kcal? Masz tak dużą aktywność fizyczną codziennie? Moje zero to mniej więcej 2400-2500 kcal przy ok 10 000 kroków + treningu 3x w tyg fbw.
  • Odpowiedz
@lisekchz:

4x DT Siłowo + 30 min LISS w domu na rowerku spinningowym
3x DNT z 15 min interwałów + 30 min z rana na rowerku spinningowym
Kroków pewnie będzie różnie w zależności od liczby spacerów z dzieckiem i zakupów ale pewnie 7.5-15 k

Ja redukowałem na 3600 kcal ostatnie 6 tygodni redukcji, więc pewnie wówczas miałem zapotrzebowanie rzędu 4000-4500 kcal. Pytanie jaki masz staż i ile objętości/kg przewalasz na
  • Odpowiedz