Wpis z mikrobloga

@Snuffkin:
Swoją drogą - zastanawia mnie wciąż, dlaczego wykładowcy odpisują na maile z takim opóźnieniem, a do tego często tak niechlujnie. Nawet jeśli ktoś jest jakimś kierownikiem katedry to ile dziennie maili może otrzymywać? 15-20?
@Snuffkin: jaki buc. Bezczelność aż bije z jego maila. Też mam pewną przygodę z jednym ze swoich wykładowcow- facet nie wpisał mi oceny z egzaminu, poszedłem do niego na konsultacje (mailowo nie raczyl odpisać). Okazało się, że mojej oceny nie wpisał do swojego dziennika (z którego potem wpisywał do systemu). Stwierdził, że poszuka mojego egzaminu i wpisze ocenę. Mija tydzień, oceny brak. Dzisiaj byłem ponownie na jego konsultacjach i okazało się,
@Snuffkin: jak to jest możliwe xD jestem w stanie uwierzyć że gościu nie spojrzał na rok i myślał że to mail z tego roku z lipca ale jak mu się mógł mail sprzed dwóch lat randomowo pokazać? musiał go sam szukać xD
@Snuffkin: Na pewno dostał pytanie, na które nie dało się odpowiedzieć "tak", "nie", lub "jutro", więc nastąpiło zwarcie i 2 lata myślał co napisać.
@Snuffkin: mój promotor przez 4 miesiące nie odpisał mi na ani jednego maila, a gdy mu napisałam, że mu jednak podziękuję, że go nie chcę, to po dwóch godzinach mi odpisał oburzony XD (też AGH)
btw. WIMIR? Bo wygląda jak jakiś wykładowca z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cienkamateria no i co za każdym razem te 60 osób oddawało indeksy razem ze wszystkimi czy jednak ani razu nie było kompletu? Problem ze zbieraniem indeksów jest taki że robi się to jak większości pasuje. A wystarczy zachorować na 3 dni by mieć obsuwę z wpisami conajmniej miesiąc. Przerabiałem oba systemy i tysiąc razy lepszy jest elektroniczny. Na #!$%@? w ogóle indeks jak i tak wszystko było w protokołach to ja nie