Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza przygoda z #upc i ich QA na najwyższym poziomie:

bartowsky:7:32:35 PM
Wow, udało się połączyć, pierwszy sukces dziś
Mam pytanie: czy testujecie swoją stronę przed wypuszczeniem nowej wersji? Bo wydaje mi się, że nie

Grzegorz:7:33:19 PM
Dzień dobry. Aktualnie serwis działa poprawnie

bartowsky:7:33:46 PM
no nie działa
Nie da się zresetować hasła podanym linkiem, bo parametry nie są połączone ? tylko !
przykładowy link z maila wygląda tak:https://www.upc.pl/verification/verify-email-token/?token=token!action=recover_verify_username zamiast token?action
jak juz zauważyłem co jest nie tak i poprawiłem ten link, to i tak nie mogłem zresetować hasła
bo mnie odrazu zalogowało

Grzegorz:7:36:28 PM
Proszę o chwilę

bartowsky:7:37:15 PM
jak już przeszedłem na strone resetu hasła i chciałem jednak wrócić z niej, to przycisk wstecz z przeglądarki cofa mnie do zupełnie poprzedniej strony, a przycisk wstecz na stronie (ten w lewym górnym rogu) działa jak chce
raz działa raz nie
powiem więcej, próbowałem na 2 różnych przeglądarkach

Grzegorz:7:39:49 PM
Powiem Panu, że teraz spróbowałem wersję opcjonalną z ?token i strona ze zmianą hasła się załadowała

bartowsky:7:41:44 PM
Załączniki zostały dostarczone. Doradca zapoznaje się z ich treścią. [Picrel]
mi to nie wygląda jak strona zmiany hasła

Grzegorz:7:42:27 PM
Przy czym link wygląda trochę inaczej. https://www.upc.pl/verification/verify-email-token/?token=TUTAJINDYWIDUALNYKOD!action=recover_verify_username

bartowsky:7:43:30 PM
mozliwe ze jest to spowodowane tym, ze nie mam wpisanego emaila kontaktowego a tylko do korespondencji
no, w każdym razie słabo
bardzo
prosze zgłosić to gdzie trzeba i poprawić jak najszybciej, podstawowa funkcjonalność serwisu nie działa tak jak trzeba

Grzegorz:7:44:58 PM
Ten załączony screen pojawia się po kliknięciu w link do zmiany hasła?

bartowsky:7:45:03 PM
tak

Grzegorz:7:45:14 PM
Proszę o chwilę przekażę zgłoszenie w tej sprawie
Przekazałem zgłoszenie do weryfikacji

#komputery #informatyka #webdev #it
Pobierz bartowsky - Dzisiejsza przygoda z #upc i ich QA na najwyższym poziomie:

bartowsky:...
źródło: comment_ps8Q7acHk0PuIkrnsVnfaTAN55kYhNRH.jpg
  • 4
@Rst00: yay wjazd na mnie. Jak widać ogarnął o co chodzi. To, że wypuszczają bubel w którym nie działają podstawowe rzeczy to już nic? No i ich zajebista strona nie proponuje maila jako kontaktu, tylko czat albo telefon.