Wpis z mikrobloga

U mnie chłopak z podwórka miał współudział w próbie kradzieży czołgów z poligonu, jak tylko wchodzi na komisariat słychać "O patrz gustlik idzie"


@Adishone:

Mówimy o tej kradzieży z Jagodnego obok Łukowa co to głośno było parę lat temu?
@cesares: Mój znajomy próbuje wyplenić swoją ksywkę "Pempek" - specjalnie z błędem, zawsze tak się podpisywał. Ksywa od placków z patelni tzw. pępuchów.

Inna ksywa co przypadła mi do gustu, to niepozorny chłopak trenujący kilka lat MMA... nazwali go "Twardzielek"

Jeden mówi bardzo szybko i niewyraźnie... ksywa: Bełkot
@cesares: Cooo to w Rydzynie takie rzeczy się dzieją? Pozdrawiam z samej Góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na szybko - u mnie ojca koleżanki z dzieciństwa, a syna sąsiadki, zabił kompan na popijawie, podrzynając mu gardło. Co ci ludzie mają w głowach, to ja nawet nie.
@MangoZjem
@cesares
@Wloczykij2
Przebicie to:
Koleś był z dziewczyną i poszedł na kilka miesięcy do pierdla za jakieś drobne kradzieże. Kiedy wyszedł okazało się, że jego dziewczyna rucha się z jego najlepszym kolegą.
Powiesił się w pijackim amoku na strychu.
Ten jego Best friend dostał konkretne #!$%@? od brata wisielca i ekipy, na tyle mocno, że uciekł z dzielnicy i gdzieś się zaszył. Po jakimś czasie zniszczył grób tego kolesia za co